Pobierz aplikację betfan na telefon
Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa: Typy, kursy, zapowiedź 13.08 | PGE Ekstraliga

Nadszedł czas na najbardziej wyczekiwaną i emocjonującą fazę rozgrywek polskiej PGE Ekstraligi. Oczy całego żużlowego świata będą skierowane na polskie tory, gdzie już w niedzielę czekają nas pierwsze trzy mecze fazy play-off. Na ten dzień zaplanowano trzy ćwierćfinały. W jednym z nich, Stal Gorzów podejmie na własnym torze zespół Włókniarza Częstochowa. Kto zgarnie zaliczkę przed meczem rewanżowym? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa.

Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa: Typy bukmacherskie

Faza podstawowa sezonu PGE Ekstraligi 2023 już za nami. Kolejne dwie drużyny zakończyły swój udział w tym sezonie. Z walką o tytuł mistrza Polski pożegnały się ekipy GKM-u Grudziądz oraz Wilków Krosno. Pierwsza z nich utrzymała swoje miejsce w lidze, natomiast druga niestety spadła z wyższej ligi. W nadchodzącym roku drużyna z Krosna będzie rywalizować na niższym poziomie rozgrywkowym.

W trakcie etapu podstawowego sezonu, drużyna z Gorzowa odniosła 7 zwycięstw, dwukrotnie remisowała, a także poniósła 5 porażek. Całkowicie zgromadzili 20 punktów, co pozwoliło im zająć trzecią pozycję. Czwarte miejsce przypadło Tauron Włókniarzowi Częstochowa, który zdobył 18 punktów. Ich rekord to 6 zwycięstw, 3 remisy i 5 porażek.

Analizując prognozy dla pierwszego ćwierćfinałowego pojedynku między Stalą Gorzów a Włókniarzem Częstochowa, uważam, że triumf gospodarzy to wynik bardzo możliwy. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Stal wygrała w dwóch z trzech ostatnich meczów przeciwko Włókniarzowi. To znacząca statystyka. Ostatnio gorzowianie pokonali częstochowian 51:38 na stadionie im. Jancarza dnia 9 lipca 2023 roku.

W mojej opinii, 13 sierpnia Szymon Woźniak z drużyny Stali Gorzów pokaże solidne umiejętności. Wierzę, że zdobędzie co najmniej 10 punktów. Jego zdolności i doświadczenie z pewnością się przydadzą, co powinien wykorzystać na swoją korzyść. Obstawiam, że Stal Gorzów wygra mecz.

3.00

STAL GORZÓW

WYGRA MECZ

betfan

Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością. W tym meczu nie są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 3.o0. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie niższy i wynosi on 1.45. Remis w tym spotkaniu to kurs 14.00.

Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa: transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Stalą Gorzów a Włókniarzem Częstochowa, w ramach ćwierćfinałów fazy play off PGE Ekstraligi, odbędzie się 13 sierpnia o 16:30 na Stadionie Stali Gorzów w Gorzowie Wlkp. Spotkanie będzie można obejrzeć na Eleven Sports 1 (Pol), z polskim komentarzem.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!