Sparta Wrocław – Motor Lublin: Typy, kursy, zapowiedź 24.09 | PGE Ekstraliga

Jan Paździerski

24 września 2023

PGE Ekstraliga
Przed nami rozstrzygająca faza rozgrywek PGE Ekstraligi, czyli czas na ostatni mecz tego sezonu. Pora na mecz rewanżowy o Mistrzostwo kraju. Oczy całego żużlowego świata będą skierowane na polskie tory, gdzie już w niedzielę czeka nas mecz o mistrzostwo kraju. Sparta Wrocław podejmie na własnym torze zespół Motoru Lublin. Czy Wrocławianie odrobią straty z pierwszego meczu i sięgną po tytuł? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Sparta Wrocław – Motor Lublin.

Sparta Wrocław – Motor Lublin: Typy bukmacherskie

Przed nami wielki finał tegorocznej edycji PGE Ekstraligi. Obie ekipy nie wyjdą na to spotkanie w swoich najlepszych składach, ze względu na kontuzje. Moim zdaniem, dwumecz finałowy lepiej rozpoczną lubelskie „Koziołki”. Wydaje się, że forma tego zespołu jest naprawdę wysoka. Poza tym rywal boryka się z niemałymi problemami kadrowymi, co teoretycznie powinno ułatwić zadanie lubelskiej drużynie. Niewątpliwie są ogromne szanse na to, że Platinum Motor Lublin sięgnie po tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2023. Na pewno jednak Betard Sparta Wrocław zrobi wszystko, by mimo ogromnych przeciwności losu postawić przeciwnikom twarde warunki.

2.95

SPARTA WYGRA

betfan

Przewiduje, że solidnym ogniwem “Koziołków” będzie Bartosz Zmarzlik. Ten zawodnik niewątpliwie ma ogromne umiejętności i bardzo duże doświadczenie. W tym sezonie znów jedzie bardzo dobrze i kroczy po tytuł mistrza świata. W finale PGE Ekstraligi na pewno znów będzie niezwykle szybki i dołoży cenne punkty do sukcesu Motoru. Uważam, że podczas meczu w Lublinie wykręci przynajmniej 12 punktów. W wielkim finale – co warto przypomnieć – zmierzą się ekipy, które znajdowały się w czubie tabeli po fazie zasadniczej. Betard Sparta Wrocław zajęła pierwsze miejsce, zaś Platinum Motor Lublin został sklasyfikowany na drugiej lokacie. Zauważmy też, że w półfinale rozgrywek Sparta Wrocław pokonała Apatora Toruń, zaś ekipa z Częstochowy musiała uznać wyższość Motoru Lublin. Obstawiam, że Sparta wygra.

Sparta Wrocław – Motor Lublin: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością oraz zdobyć zaliczkę przed meczem rewanżowym. W tym spotkaniu również są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 1.02. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie wyższy i wynosi on 12.00. Remis w tym spotkaniu to kurs 20.00.

Sparta Wrocław – Motor Lublin: online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Spartą Wrocław a Motorem Lublin w ramach meczu rewanżowego o mistrzostwo polskiej PGE Ekstraligi, odbędzie się 24 września o 19:15 na Stadionie Sparty we Wrocławiu. Spotkanie będzie można obejrzeć na Canal + Sport 5, z polskim komentarzem.
    • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy