Pobierz aplikację betfan na telefon
Słowenia – Polska: Typy, kurs, zapowiedź | EuroBasket 14.09
Już 14 września polska reprezentacja w koszykówkę zagra mecz o półfinał w ramach rozgrywek Eurobasketu. Ich przeciwnikiem będzie Słowenia, która na tych mistrzostwach jest w roli jednych z kandydatów do wygrania turnieju. Nasza reprezentacja awansowała do ćwierćfinału po emocjonującym meczu, pełnym zwrotów akcji z Ukrainą. Zapraszam na zapowiedź spotkania Słowenia – Polska.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Eurobasket: Słowenia – Polska (14.09, 20:30) – Zapowiedź meczu

Bardzo wymęczona wygran z Holandią zapewniła nam awans do fazy pucharowej. Stąd też mecz z Serbami mogliśmy zagrać ze spokojem, choć walczyliśmy o pierwsze miejsce w grupie. Na pewno trzeba tamto spotkanie szybko wymazać z pamięci, bo przegraliśmy 69:96. W meczu rozgrywanym w ramach 1/8, a spotkaliśmy się z Ukrainą, która zaskakująco wygrała z Włochami, czy walczyła jak równy z równym przeciwko Chorwacji. W ćwierćfinale już przed tamtym meczem czekała na nas Słowenia, czyli jeden z faworytów do wygrania całego turnieju. Czeka nas, więc zdecydowanie najtrudniejsze spotkanie w ostatnim czasie. Czy jednak Polacy będą w stanie zaskoczyć tak jak w poprzednim spotkaniu? Tegoroczny Eurobasket udowadnia nam, że każdy może wygrać z każdym, a niespodzianek mamy już sa sobą całą masę.

Eurobasket: Słowenia - Polska (14.09, 20:30) - typy, typowanie

Ostatnie spotkanie między tymi ekipami miało miejsce w 2021 i przegraliśmy wtedy aż 77:112. Od tego czasu gra naszej reprezentacji się bardzo poprawiła. Choć w tym spotkaniu bukmacherzy nie dają im praktycznie szans, ja uważam, że nasza drużyna powalczy. Skoro Bośnia potradiła zaskoczyć Słowenię, czy Belgia, która po trzech kwartach grała jak równy z równym, to my tym bardziej będziemy mogli pokazać z dobrej strony. Stawiam wygraną Polaków z handicapem +16,5.

1.62

POLSKA WYGRA

Z HANDICAPEM +16,5

betfan

Eurobasket: Słowenia - Polska (14.09, 20:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Eurobasketu pomiędzy Polską, a Słowenią odbędzie się 14 września o 20:30 w Mercedes-Benz Arena w Berlinie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na TVP Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej sport.tvp.pl.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!