Pobierz aplikację betfan na telefon
Słowenia – Finlandia: Typy, kursy, zapowiedź | 14.10 el. EURO 2024

Wchodzimy w trzeci dzień eliminacji do Mistrzostw Europy 2024, gdzie znów czeka nas sporo emocjonujących spotkań. Słowenia, w jednym z siedmiu starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Finlandii. W grupie H aż cztery drużyny mają spore szanse znaleźć się na imprezie głównej, dziś będziemy świadkami bezpośredniego pojedynku dwóch z nich. Kto się lepiej zaprezentuje? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Słowenia – Finlandia.

Słowenia – Finlandia: Typy bukmacherskie

Słowenia jest aktualnym liderem grupy H, choć wcale nie mają sporej przewagi nad rywalami i tak też od Danii lepsi są jedynie bramkami, a od Kazachstanu i Finlandii tylko o punkt. Z tymi ostatnim właśnie dziś podejdą do walki o kolejne punkty, co będzie niezwykle trudne. Goście są świetnie dysponowani od początku eliminacji, a u siebie pokonali ich bardzo spokojnie 2:0. Obie drużyny na pewno nie odstąpią dziś kroku.

Moim zdaniem ten mecz będzie miał niewiele wspólnego z pięknym widowiskiem. W kontekście awansu na EURO, ten mecz może mieć duże znacznie, więc żadna z drużyn nie odpuści i będzie walczyć o każdą piłkę. Obie drużyny wielokrotnie kończył spotkania z kilkoma kartkami, dlatego typuję powyżej 3.5 żółtej kartki w spotkaniu.

1.45

POWYŻEJ 3.5 KARTKI

betfan

Słowenia - Finlandia: Kursy bukmacherskie

Słowenia jest stawiana przed tym spotkaniem jako dość widoczny faworyt, przez co kurs na ich wygraną wynosi obecnie 1.91. W przypadku gdy to jednak Finlandia okaże się lepszą, gracze mogą liczyć na mnożnik w okolicy 4.35. Remis to szansa na przelicznik w wysokości 3.25.

Słowenia - Finlandia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Słowenią a Finlandią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 14 października o 18:00 na stadionie Stozice w Ljubljanie . Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Premium 1 z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!