Pobierz aplikację betfan na telefon
Słowenia – Dania: Typy, kursy, zapowiedź 19.06 | El. Euro 2024
Słowenia – Dania, to jedno z dwunastu poniedziałkowych spotkań eliminacji Euro 2024. Gospodarze dobrze rozpoczęli zmagania, jednak pozostałe mecze ułożyły się tak, że z dorobkiem 6 punktów zajmują 4 lokatę. W dzisiejszym meczu, z pewnością będą chcieli poprawić swój bilans punktowy w tabeli. Wielkie turnieje rządzą się jednak sowimi prawami, i nigdy nie możemy w pełni przewidzieć co wydarzy się na boisku. Czy zdobędą w tym meczu cenne 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Słowenia – Dania.

Słowenia – Dania: zapowiedź meczu

W poniedziałek (19 czerwca) Słowenia podejmie Danię w Stozice Sports Park w eliminacjach UEFA Euro 2024. Gospodarze ponieśli pierwszą porażkę w kampanii kwalifikacyjnej w piątek, przegrywając 2:0 z Finlandią. Słowenia spadła na czwarte miejsce w grupie H, ale cztery najlepsze drużyny w grupie mają po sześć punktów. Dania tymczasem powróciła w piątek na zwycięską ścieżkę, gdyż dzięki trafieniu Jonasa Winda w 47. minucie wygrała u siebie z Irlandią Północną 1:0. Po raz pierwszy w europejskich eliminacjach spotkają się ze Słowenią, która chce odnieść dwa zwycięstwa z rzędu.

Słowenia - Dania: typy i przewidywane składy

Słowenia cieszy się dobrą passą w ostatnich meczach, przegrywając tylko raz od czerwca ubiegłego roku. Porażka z Finlandią oznaczała, że po raz pierwszy od dziewięciu meczów nie udało im się strzelić gola. Dania tymczasem ma na koncie dwa zwycięstwa w ostatnich sześciu meczach we wszystkich rozgrywkach i przegrała dwa ostatnie spotkania na wyjeździe. Niemniej jednak mają 100% rekord przeciwko Słowenii i powinni odnieść  zwycięstwo.

1.86

DANIA

WYGRA MECZ

betfan

Słowenia - Dania: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Słowenią a Danią, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024, odbędzie się 19 czerwca o 20:45 na Stadion Stožice w Ljubljanie. Relacja z tego spotaknia dostępna będzie na kanale Polsat Sport Premium 1 z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!