Słowacja U21 – Polska U21: Typy, kursy, zapowiedź 12.10 | Mecze towarzyskie

Jan Paździerski

12 października 2023

Polska U21
Rozpoczęły się jesienne zgrupowania reprezentacyjne. W jednym z meczów towarzyskich, reprezentacja młodzieżowa Słowacji, zmierzy się na własnym boisku z młodzieżową reprezentacją Polski. W obu zespołach nie brakuje dobrze zapowiadających się zawodników, więc zapowiada się bardzo ciekawe starcie. Celem Polaków jest jak najlepsze przygotowanie reprezentacji, aby wystąpić w przyszłych turniejach międzynarodowych. Czy pokonają niżej plasowaną drużynę? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Słowacja U21 – Polska U21.

Słowacja U21 – Polska U21: typy bukmacherskie

Polska reprezentacja młodzieżowa nie przegrała od 7 spotkań. W tym meczu będą chcieli zbudować formę oraz morale na kolejne mecze w ramach EURO. Polacy grają ostatnio fenomenalnie, i w tym meczu na pewno będą chcieli pokazać swoje umiejętności. W meczach wyjazdowych zespół radzi sobie równie dobrze, więc możemy być pewni, że czeka nas bardzo zacięte starcie.
Po drugiej stronie Słowacja nie zachwyca formą, i grają w kratkę. W 5 ostatnich meczach wygrali tylko 2 spotkania, więc Polacy są dla mnie faworytem w tym meczu. Obie drużyny potrafią jednak konstruować niebezpieczne akcje, więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.63

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Słowacja U21 - Polska U21: kursy bukmacherskie

W tym meczu nie ma znacznego faworyta, a obecny kurs na Słowację u21 wynosi 2.58. W przypadku wygranej Polski U21 jest on identyczny i na ten moment mnożnik to 2.58. Podział punktów to oczywiście całkiem przyzwoity przelicznik, czyli 3.30.

Słowacja U21 - Polska U21: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Słowacją U21 a Polską U21 w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 10 października o 18:00 na stadionie reprezentacji Słowacji U21. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy