Pobierz aplikację betfan na telefon
Skra Belchatów – Luk Lublin: typy, kursy, zapowiedź 10.12 | PlusLiga
PlusLiga znów wraca i oferują nam sporo świetnych spotkań w ten weekend, w ramach 15. kolejki. W jednym z trzech starć w sobotę Skra Bełchatów, podejmie na swoim parkiecie – Luk Lublin. Obie ekipy mają za sobą całkiem niezły okres, więc na pewno starcie nie będzie należało do najłatwiejszych dla faworyzowanych gospodarzy. Kto zgarnie kolejne bardzo istotne punkty? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Skra Belchatów – Luk Lublin. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Skra Belchatów – Luk Lublin (10.12, godz. 14:45) – zapowiedź 

Skra nie radzi sobie już tak świetnie jak kiedyś i aktualnie zajmują dopiero 7. miejsce w tabeli. Wciąż jednak potrafią walczyć z najlepszymi i na pewno mają aspirację na top 5 tego sezonu. Niestety póki co wciąż zdarzają się niespodziewane porażki i droga na szczyt się wydłuża. Na przeciw nim wychodzi teraz drużyna, która nie przegrała od czterech spotkań i dzięki temu wskoczyli już na 11. lokatę. Tym samym stają się drużyną z realnymi szansami na awans do najlepszej ósemki. Na pewno faworytem i to dużym są gospodarze, choć z pewnością będą musieli uważać na bardzo podbudowanych gości, a sam mecz nie zapowiada się na łatwą przprawę.

Skra Belchatów - Luk Lublinm (10.12, godz. 14:45) – typ 

1.61

SKRA WYGRA

Z HANDICAPEM -12,5 PUNKTÓW

betfan

Choć drużyną gości radzi sobie ostatnio świetnie, to jednak nie miała na przeciw siebie  aż tak dobrego rywala od wygranej z Projektem Warszawą. Skra na pewno będzie bardzo podrażniona przegraną w ostatnim starciu z AZS Olsztyn i na swoim terenie nie pozwoli na zbyt wiele rywalom.  Śmiało można ryzykować w tym starciu, że gospodarze wygrają to starcie z handicapem -12,5 punkta.

Skra Belchatów - Luk Lublin (10.12, godz. 14:45) – transmisja 

Mecz Skry Belchatów z Luk Lublin zostanie rozegrany w ramach 15. kolejki Plusligi 10 grudnia o godzinie 14:45 w Bełchatowie. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!