Pobierz aplikację betfan na telefon
Skra – BBTS Bielsko-Biała: typy, kursy, zapowiedź (05.10)
Skra Bełchatów przegrała w pierwszej kolejce nowego sezonu PlusLigi z Aluronem 2:3. BBTS musiał natomiast uznać wyższość Cuprum Lubin we własnej hali. Oba zespoły przegrały, więc na inaugurację rozgrywek i poszukają zwycięstwa w drugiej kolejce. Kto okaże się górą w tym pojedynku? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Skra Bełchatów – BBTS Bielsko-Biała.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Skra Bełchatów – BBTS Bielsko-Biała (05.10. godz. 21:00) – zapowiedź

Skra w pierwszej kolejce przegrała na wyjeździe z Aluronem CMC Wartą 2:3. Był to kolejny pięciosetowy pojedynek tych zespołów w 2022 roku. Na sześć rozegranych spotkań tylko raz mecz nie trwał na pełnym dystansie. Skra źle rozpoczęła sezon, ale w drugiej kolejce powinna odnieść spokojne zwycięstwo, ponieważ ich rywalem będzie beniaminek z Bielska-Białej. Ekipa z Bełchatowa dobrze wyglądała w sparingach przed sezonem, więc powinni to potwierdzić w rozgrywkach ligowych.
BBTS ostatnie sezony rozgrywał na zapleczu PlusLigi i wywalczył powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej po czterech latach przerwy. Drużyna z Bielska-Białej pokonała w finale baraży MKS Będzin. Nie zaliczyli jednak udanego powrotu, ponieważ przegrali przed własną publicznością z Cuprum Lubin 1:3. Teraz czeka ich jeszcze trudniejsze zadanie, bo zmierzą się na wyjeździe z czwartą siłą poprzedniego sezonu.

Skra Bełchatów – BBTS Bielsko-Biała (05.10. godz. 21:00) – typ

1.50

WYGRANA SKRY

DOKŁADNY WYNIK 3:0

betfan

Skra Bełchatów jest zdecydowanym faworytem w tym pojedynku i powinna pewnie wygrać z beniaminkiem. Spodziewam się pewnego zwycięstwa bardziej utytułowanego zespołu.

Skra Bełchatów – BBTS Bielsko-Biała (05.10. godz. 21:00) – transmisja

Początek spotkania Skra Bełchatów – BBTS Bielsko-Biała rozpocznie się o godzinie 21. Transmisję przeprowadzi kanał Polsat Sport Extra. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!