Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie: Raw Air Lillehammer. Typy i zapowiedź 14.03

Za nami już siedem skoków oddanych w cyklu Raw Air. Maraton na norweskich skoczniach trwa, a we wtorek odbędzie się rywalizacja o triumf w konkursie indywidualnym w Lillehammer. W loteryjnych kwalifikacjach najlepszy okazał się Granerud, a najlepszy z Polaków – Kamil Stoch, uplasował się na szóstej pozycji. Sprawdź zapowiedź i typy na wtorkowe zmagania.

Skoki Narciarskie – Raw Air konkurs w Lillehammer (14.03, 16:10) – zapowiedź

W niedzielę odbędzie się pierwszy konkurs indywidualny w Lillehammer. Zapoznaj się z niezbędnymi informacjami o Raw Air. Skoczkowie będą rywalizować o jak najlepsze noty, aby wygrać w klasyfikacji końcowej norweskiego turnieju. Za nami już trzy prologi i dwa konkursy, a więc siedem skoków. Pierwszym liderem cyklu Raw Air był Kubacki, ale obecnie plasuje się na czwartej pozycji. Obecnie stawce przewodzi Granerud, a tuż za nim jest Stefan Kraft. Solidnie skacze Kamil Stoch, który zajmuje dziewiąte miejsce. Loteryjne poniedziałkowe kwalifikacje wygrał Granerud. Norweg wyprzedził Forfanga i Kobayashiego. Najlepszy z Polaków – Kamil Stoch był szósty. Dawid Kubacki uplasował się na 12 miejscu, Wąsek 26, Zniszczoł 31, Żyła 38, a Wolny 40.

O której wtorkowy konkurs indywidualny skoków narciarskich?

We wtorek się konkurs indywidualny Pucharu Świata w Lillehammer. Zalicza się on do cyklu Raw Air. Zawody na norweskim obiekcie rozpoczną się o 16:10.

Skoki Narciarskie – Raw Air konkurs w Lillehammer (14.03, 16:10) – klasyfikacja generalna Pucharu Świata

Po konkursach w Oslo granicę 1700 punktów przebił Halvor Egner Granerud. Nota Norwega to aż 1748 punktów. Przewaga Graneruda nad Dawidem Kubackim jest już bardzo duża. Wicelider klasyfikacji generalnej ma 1448 punktów. Trzeci jest Anze Laniek, Słoweniec ma na swoim koncie 1276 oczek, czyli o 18 więcej niż czwarty Stefan Kraft. TOP 5 zamyka Piotr Żyła, który ma na swoim koncie 831 punktów. Za Piotrem uplasował się Andreas Wellinger. Niemiec po udanych konkursach w Rasnovie ma na swoim koncie 820 punktów. Z 11 miejscem w generalce pożegnał się Stoch, którego zabrakło w Lake Placid i nie było go też w Rumunii, wielokrotny mistrz olimpijski spadł na 14 miejsce, którą otrzymał po konkursie w Oslo. Na 34 pozycji uplasował się Wąsek, 35 jest Zniszczoł, 45 Pilch, 48 Habdas, 53 Juroszek, a 74 Stefan Hula i Maciej Kot.

Skoki Narciarskie – Raw Air konkurs w Lillehammer (14.03, 16:10) – typy

Stefan Kraft walczy o zwycięstwo w cyklu Raw Air. Austriak wygrał niedzielny konkurs, ale po poniedziałkowych kwalifikacjach jest za Granerudem w tym zestawieniu. Kraft prezentuje się ostatnio bardzo dobrze dlatego stawiam, że ponownie znajdzie się na podium.

Skoki Narciarskie – Raw Air konkurs w Lillehammer (14.03, 16:10) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Wtorkowy konkurs Pucharu Świata zaliczanego do cyklu Raw Air w Lillehammer rozpocznie się o 16:10. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVN Eurosport 1.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!