Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie – PŚ w Zakopanem. Zapowiedź i typy 20.01
Po odwołanym konkursie w Szczyrku, przyszła kolej na ostatni etap PolSKIego Turnieju. Rywalizacja przeniosła się do Zakopanego. Za nami piątkowe kwalifikacje, które wygrał Stefan Kraft. Austriak uplasował się przed Wellingerem i rodakiem – Fettnerem. Najlepszy z Polaków – Dawid Kubacki, zajął 18. miejsce. W sobotę odbędzie się pierwszy w tym sezonie konkurs drużynowy. Jak spiszą się Polacy? Sprawdź zapowiedź i typy na sobotni konkurs drużynowy w Zakopanem w ramach PolSKIego Turnieju.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Zakopanem (20.01, 16:00) – zapowiedź

Polacy mają czego żałować. W środę odbył się loteryjny konkurs w Szczyrku i najlepsze wyniki w tym sezonie były na wyciągnięcie ręki. Z powodu złych warunków czołowa dziesiątka nie oddała swoich prób, a zawody odwołano. PolSKI Turniej przeniósł się do Zakopanego, a w sobotę odbędzie się pierwszy w tym sezonie konkurs drużynowy. Kto z Polaków został powołany do drużynówki? Trener ogłosił, że nasz kraj reprezentować będą: Kubacki, Stoch, Wąsek, Zniszczoł. Piątkowe kwalifikacje wygrał lider klasyfikacji generalnej – Stefan Kraft. Podium uzupełnili Wellinger i Fettner. W klasyfikacji PolSKIego Turnieju wciąż prowadzi Słowenia, ale Austria i Niemcy mają jeszcze szanse na jej dogonienie. Polska plasuje się na szóstej pozycji i traci 71.2 punktu do piątej Norwegii.

O której konkurs skoków narciarskich w Zakopanem?

W sobotę odbędzie się pierwszy konkurs drużynowy w tym sezonie. Skoczkowie będą rywalizować w Zakopanem. Zawody rozpoczną się o 16:00.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Zakopanem (20.01, 16:00) – składy wszystkich reprezentacji na konkurs drużynowy

Rumunia Andrei Feldorean Mihnea Alexandru Spulber Nicolae Sorin Mitrofan Daniel Andrei Cacina
Kazachstan Swiatosław Nazarienko Danił Wasiljew Sabyrżan Muminow Nikita Diewiatkin
Czechy Benedikt Holub Krystof Hauser Radek Rydl Roman Koudelka
USA Andrew Urlaub Decker Dean Erik Belshaw Tate Frantz
Włochy Federico Cecon Andrea Campregher Giovanni Bresadola Alex Insam
Finlandia Eetu Nousiainen Kasperi Valto Niko Kytosaho Antti Aalto
Szwajcaria Simon Ammann Remo Imhof Killian Peier Gregor Deschwanden
Polska Kamil Stoch Paweł Wąsek Aleksander Zniszczoł Dawid Kubacki
Japonia Ren Nikaido Naoki Nakamura Junshiro Kobayashi Ryoyu Kobayashi
Norwegia Kristoffer Eriksen Sundal Daniel Andre Tande Halvor Egner Granerud Johann Andre Forfang
Słowenia Lovro Kos Domen Prevc Peter Prevc Anze Lanisek
Niemcy Pius Paschke Karl Geiger Stephan Leyhe Andreas Wellinger
Austria Michael Hayboeck Manuel Fettner Jan Hoerl Stefan Kraft

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Zakopanem (20.01, 16:00) – gdzie obstawiać? Typy

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

2.00

POLSKA WYGRA

Z JAPONIĄ

betfan

W typie na sobotni konkurs w Zakopanem postanowiłem przyjrzeć się rywalizacji Polski z Japonią. Japończycy plasują się wyżej od nas w klasyfikacji narodów i klasyfikacji PolSKIego Turnieju. Mają świetnie skaczącego Ryoyu Kobayashiego. W piątek dobrze spisał się także Ren Nikaido. Poza solidnie spisującym się Junshiro Kobayashim, brakuje Japonii czwartego skoczka, gwarantującego przyzwoite wyniki. Upatruję w tym szansę dla Polski, dlatego stawiam, że uplasujemy się przed Japonią.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Zakopanem (20.01, 16:00) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Sobotni konkurs drużynowy w Zakopanem rozpocznie się o 16:00. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1 i Playerze.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!