Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie – MŚ w Bad Mittendorf. Zapowiedź i typy 27.01
W piątek odbył się pierwszy konkurs w ramach mistrzostwa świata w lotach narciarskich. W sobotę czeka nas drugi dzień zmagań, który wyłoni mistrza świata w lotach narciarskich. Po pierwszym dniu najlepszy jest Timi Zajc, która ma aż 12.3 punktów przewagi nad Stefanem Kraftem. Na mamucie jest to jednak strata do odrobienia nawet w jednym skoku, a więc walka o końcowy triumf będzie pasjonująca. Sprawdź zapowiedź i typy na sobotni konkurs indywidualny w Bad Mittendorf w ramach mistrzostwa świata w lotach. kod promocyjny BETFAN

Skoki Narciarskie – Mistrzostwa świata w Bad Mittendorf (27.01, 14:00) – zapowiedź

Po pierwszym dniu zmagań na mistrzostwach świata w Bad Mittnedorf możemy być zadowoleni. Z dobrej strony pokazali się Polacy. Wszyscy awansowali do drugiej serii konkursu i po raz pierwszy w sezonie znaleźli się w TOP 10. Na szóstym miejscu zawody skończył Piotr Żyła, a dziewiąty był Olek Zniszczoł. Nas najlepszy lotnik ma zatem szanse powalczyć nawet o medal MŚ. Po pierwszym dniu zmagań liderem jest Timi Zajc. Słoweniec był w znakomitej dyspozycji i wyprzedził lidera klasyfikacji generalnej – Stefana Krafta o ponad 12 punktów. Dawid Kubacki zakończył zmagania na 18. pozycji, a Paweł Wąsek zupełnie zepsuł drugą próbę, przez co spadł na 29. lokatę. Polska mogła wystawić na MŚ tylko czterech zawodników, dlatego choć Kamil Stoch jest w kadrze na turniej, to nie decyzją trenera nie wystartował w konkursie indywidualnym.

O której konkurs skoków narciarskich w Bad Mittendorf?

W sobotę odbędzie się drugi konkurs indywidualny w tym sezonie w lotach narciarskich. Skoczkowie będą rywalizować na Kulm w Bad Mittendorf. Drugi konkurs MŚ, który wyłoni mistrza rozpocznie się o 14:00.

Skoki Narciarskie – Mistrzostwa świata w Bad Mittendorf (27.01, 14:00) – gdzie obstawiać? Typy

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

1.67

PIOTR ŻYŁA

W TOP 8 MŚ

betfan

Z racji MŚ w Bad Mittendorf, BETFAN przygotował zakłady, których nie znajdziesz, kiedy odbywają się konkursy Pucharu Świata, dlatego warto zerknąć na ofertę bukmachera. Piotr Żyła pokazał, że jest znakomitym lotnikiem i stać go na dalekie skoki. Niektórzy liczą nawet, że włączy się do walki o podium. Stawiam na to, że Żyła ukończy cały cykl na co najmniej ósmej pozycji.

Skoki Narciarskie – Mistrzostwa świata w Bad Mittendorf (27.01, 14:00) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Sobotni konkurs indywidualny w Bad Mittendorf rozpocznie się o 14:00. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVP 1 i TVP Sport.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!