Skoki narciarskie – MŚ w Bad Mittendorf. Zapowiedź i typy 27.01

Patryk Śliwiński

27 stycznia 2024

Piotr Żyła
W piątek odbył się pierwszy konkurs w ramach mistrzostwa świata w lotach narciarskich. W sobotę czeka nas drugi dzień zmagań, który wyłoni mistrza świata w lotach narciarskich. Po pierwszym dniu najlepszy jest Timi Zajc, która ma aż 12.3 punktów przewagi nad Stefanem Kraftem. Na mamucie jest to jednak strata do odrobienia nawet w jednym skoku, a więc walka o końcowy triumf będzie pasjonująca. Sprawdź zapowiedź i typy na sobotni konkurs indywidualny w Bad Mittendorf w ramach mistrzostwa świata w lotach. kod promocyjny BETFAN

Skoki Narciarskie – Mistrzostwa świata w Bad Mittendorf (27.01, 14:00) – zapowiedź

Po pierwszym dniu zmagań na mistrzostwach świata w Bad Mittnedorf możemy być zadowoleni. Z dobrej strony pokazali się Polacy. Wszyscy awansowali do drugiej serii konkursu i po raz pierwszy w sezonie znaleźli się w TOP 10. Na szóstym miejscu zawody skończył Piotr Żyła, a dziewiąty był Olek Zniszczoł. Nas najlepszy lotnik ma zatem szanse powalczyć nawet o medal MŚ. Po pierwszym dniu zmagań liderem jest Timi Zajc. Słoweniec był w znakomitej dyspozycji i wyprzedził lidera klasyfikacji generalnej – Stefana Krafta o ponad 12 punktów. Dawid Kubacki zakończył zmagania na 18. pozycji, a Paweł Wąsek zupełnie zepsuł drugą próbę, przez co spadł na 29. lokatę. Polska mogła wystawić na MŚ tylko czterech zawodników, dlatego choć Kamil Stoch jest w kadrze na turniej, to nie decyzją trenera nie wystartował w konkursie indywidualnym.

O której konkurs skoków narciarskich w Bad Mittendorf?

W sobotę odbędzie się drugi konkurs indywidualny w tym sezonie w lotach narciarskich. Skoczkowie będą rywalizować na Kulm w Bad Mittendorf. Drugi konkurs MŚ, który wyłoni mistrza rozpocznie się o 14:00.

Skoki Narciarskie – Mistrzostwa świata w Bad Mittendorf (27.01, 14:00) – gdzie obstawiać? Typy

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

1.67

PIOTR ŻYŁA

W TOP 8 MŚ

betfan

Z racji MŚ w Bad Mittendorf, BETFAN przygotował zakłady, których nie znajdziesz, kiedy odbywają się konkursy Pucharu Świata, dlatego warto zerknąć na ofertę bukmachera. Piotr Żyła pokazał, że jest znakomitym lotnikiem i stać go na dalekie skoki. Niektórzy liczą nawet, że włączy się do walki o podium. Stawiam na to, że Żyła ukończy cały cykl na co najmniej ósmej pozycji.

Skoki Narciarskie – Mistrzostwa świata w Bad Mittendorf (27.01, 14:00) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Sobotni konkurs indywidualny w Bad Mittendorf rozpocznie się o 14:00. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVP 1 i TVP Sport.

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy