Pobierz aplikację betfan na telefon
Senegal – Wybrzeże Kości Słoniowej: Typy, kursy, zakłady 29.01 | PNA
Pora wyłonić kolejne drużyny, które zagrają w ćwierćfinale, tegorocznej edycji Pucharu Narodów Afryki. Senegal, w jednym z dwóch spotkań tego dnia, podejmie rywalizację z drużyną Wybrzeża Kości Słoniowej. Przed nami jeden z najbardziej wyrównanych pojedynków tej fazy, bowiem obie reprezentacje posiadają bardzo podobny potencjał. Znacznie lepiej radzili sobie jednak zawodnicy z Lwy Terangi. Czy to oni zapewnią sobie awans? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Senegal – Wybrzeże Kości Słoniowej.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Senegal – Wybrzeże Kości Słoniowej?
  2. Zapowiedź meczu Senegal – Wybrzeże Kości Słoniowej.
  3. Jakie są kursy na mecz Senegal – Wybrzeże Kości Słoniowej?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Senegal – Wybrzeże Kości Słoniowej?

Senegal – Wybrzeże Kości Słoniowej: typy bukmacherskie

Senegal wygrał swoje wszystkie spotkania w fazie grupowej, strzelając aż osiem goli i tracąc zaledwie jeden. Są w tym momencie jednym z głównych kandydatów do zdobycia pucharu. Przed nimi dziś bardzo ciężkie zadanie, bowiem WKS to jedna z mocniejszych reprezentacji w tym turnieju. Ich wyniki w grupie jednak mocno zaskakiwały, a zwłaszcza porażka aż 0:4 z Gwineą Równikową, mimo że to oni przeważali w całym spotkaniu.

1.70

POWYŻEJ 8.5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Obie drużyny spędzały sporo czasu w polu karnym rywali, starając się naciskać na obronę. Wiele ich akcji kończyły się jednak wybiciem na rzut rożny. Tych stałych fragmentów gry nie brakowało po obu stronach w poprzednich pojedynkach, Senegal stworzył sobie łącznie 20 okazji, a Wybrzeże Kości Słoniowej aż 23. W tym starciu typuję co najmniej 9 kornerów.

Senegal - Wybrzeże Kości Słoniowej: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Senegalu - 2.29
  • Remis - 2.99
  • Wygrana Wybrzeża Kości Słoniowej - 3.25
  • Powyżej 2.5 goli - 2.45
  • Obie drużyny strzelą gola - 2.13
Bukmacherzy w swoich ofertach kursy bukmacherskie na spotkanie Puchar Narodów Afryki. Faworytem meczu jest Senegal, na których przelicznik wynosi 2.29. Mniejsze szanse ma natomiast reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej, na którą mnożnik został wyceniony na 3.25. Gracz, który zdecyduje się obstawić w tym spotkaniu może liczyć na kurs 2.99.

Senegal - Wybrzeże Kości Słoniowej: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Senegal a Wybrzeże Kości Słoniowej, w ramach 1/8 fazy Pucharu Narodów Afryki, odbędzie się 29 stycznia o 21:00. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!