Senegal – Kamerun: Typy, kursy, zapowiedź | Mecze towarzyskie

Jan Paździerski

16 października 2023

Senegal
Pora na kolejny dzień zmagań, w ramach meczów towarzyskich. Przed nami szereg spotkań, które zapowiadają się bardzo ciekawie. Senegal, w jednym z wielu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim przeciwko Kamerunowi. Obie ekipy będą chciały przetestować nowych zawodników przed meczami turniejowymi. Mimo to na pewno oboje będą walczyć do samego końca, a kto okaże się lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Senegal – Kamerun.

Senegal – Kamerun: Typy bukmacherskie

Senegal i Kamerun zmierzą się w poniedziałek w międzynarodowym meczu towarzyskim na Stade Bollaert-Delelis. Panujący mistrzowie AFCON grają swój pierwszy mecz od czasu porażki 1:0 z Algierią w towarzyskim spotkaniu w zeszłym miesiącu. Kamerun tymczasem zagrał z Rosją w meczu towarzyskim w czwartek w Moskwie. Ponieśli porażkę 1:0 i w tym meczu będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę.
Obie drużyny zapewniły sobie miejsce w AFCON 2023, zajmując pierwsze miejsca w swoich grupach kwalifikacyjnych. Co ciekawe, zostały one rozlosowane do grupy C i spotkają się w drugim meczu grupowym w styczniu przyszłego roku. Tym meczem Senegal i Kamerun zakończą swoją międzynarodową przerwę. Oba zespoły powrócą do gry w przyszłym miesiącu, gdy rozpoczną kampanię kwalifikacyjną do Mistrzostw Świata FIFA 2026. Obstawiam, że obie drużyny strzelą.

2.11

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Senegal - Kamerun: Kursy bukmacherskie

W tym meczu bukmacherzy stawiają Senegal w roli lekkiego faworyta, więc kurs jaki możemy znaleźć na wygraną gości wynosi 1.92. Z kolei w przypadku wygranej gości, czyli Kamerunu, gracz może liczyć na mnożnik w wysokości 4.05. Podział punktów szacowany jest przelicznikiem 3.40.

Senegal - Kamerun: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Senegalem a Kamerunem, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 16 października o 20:30 na stadionie Stade Bollaert-Delelis. Mecz nie będzie emitowany przez żadną polską stację telewizyjną.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy