SC Freiburg – Borussia Dortmund: typy, kursy, zapowiedź 16.09 | Bundesliga

Jan Paździerski

16 września 2023

Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen, zapowiedź i typy

Po przerwie reprezentacyjnej czas na czwartą kolejkę Bundesligi, sezonu 2023/2024. SC Freiburg, w jednym z sześciu starć tego dnia zagra na swoim terenie przeciwko ekipie Borussii Dortmund. Gospodarze rozpoczęli ten sezon trochę lepiej, bowiem mają punkt więcej. Borussia zawodzi i ma tylko 5 punktów, mimo że spokojnie powinna mieć 9. Kto dziś zaprezentuje się lepiej? Zapraszamy na zapowiedź meczu i typy SC Freiburg – Borussia Dortmund.

SC Freiburg – Borussia Dortmund: Typy bukmacherskie

  Po trzech kolejkach Borussia Dortmund jeszcze nie przegrała meczu, ale ma punkt mniej i jest za Freiburgiem, który przegrał w trzeciej kolejce ze Stuttgartem. BVB ma wygraną z FC Koeln, remis z Bochum i remis z Heidenheim. Nie ma co ukrywać, że można było przy takim terminarzu mieć komplet dziewięciu punktów, więc pięć to jest za mało dla BVB. Trzy ostatnie mecze bezpośrednie wygrała Borussia Dortmund.

 

 

Borussia Dortmund sobie nie radzi na starcie tego sezonu. Straciła punkty i bramki z zespołami, które mają walczyć wg ekspertów o utrzymanie w tym sezonie. Obrona Freiburga przeciekała w meczu ze Stuttgartem także nie zdziwimy się jak obie drużyny strzelą tutaj gola.

1.46

OBIE STRZELĄ

betfan

 

SC Freiburg - Borussia Dortmund: Kursy bukmacherskie

Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo Freiburga w regulaminowym czasie gry, to obecnie 2.95. Mnożnik jaki możemy znaleźć na wygraną Borussii Dortmund to 2.21. W przypadku remisu gracz może pomnożyć swoją stawkę przez 3.85. Warto się także przyjrzeć kursom na bramki. Powyżej 2,5 bramki zostało wycenione na kurs 1.49, natomiast poniżej 2,5 bramki to kurs 2.65. Kurs na to, że obie drużyny strzelą gola wynosi 1.46.

SC Freiburg - Borussia Dortmund: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy SC Freiburg a Borussią Dortmund, w ramach 4. kolejki Bundesligi, odbędzie się 16 września 15:30 na Europa-Park Stadion w Freiburgu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy