Pobierz aplikację betfan na telefon
Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa: Specjalna oferta w BETFAN

W czwartek, 17 listopada, zostanie rozegrany zaległy mecz szóstej kolejki w polskiej 1. lidze. Na boisku na przeciwko siebie staną Sandecja Nowy Sącz oraz Skra Częstochowa, a bukmacher BETFAN z tej okazji przygotował specjalną ofertę MATCHDAY BOOST.

1. liga: Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa (17.11, 18:00) – MATCHDAY BOOST

W jednym z zaległych meczów 1. ligi Sandecja Nowy Sącz zmierzy się ze Skrą Częstochowa. Będzie to pojedynek między trzecią a dziesiątą drużyną w tabeli 1. ligi. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić wygraną gospodarzy. BETFAN podwyższył kurs na to, że spotkanie wygra Sandecja Nowy Sącz na aż 2.40 (tradycyjna oferta 1.90). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 50 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

1. liga: Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa (17.11, 18:00) – Forma i ostatnie wyniki obu drużyn

Sandecja zajmuje obecnie zdecydowanie wyższe miejsce w tabeli niż Skra Częstochowa, jednak różnica punktowa pomiędzy tymi zespołami nie jest duża i wynos zaledwie 6 punktów. Możemy z tego wywnioskować, że obie drużyny grają na dość podobnym poziomie. Ostatnie wyniki gospodarzy w pięciu spotkaniach trzy zwycięstwa, (z Arką Gdynia 3:1, ze Stomilem Olsztyn 2:1 i z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:0) jeden remis z Zagłębiem Sosnowiec 1:1 oraz jedna porażka z Chrobrym Głogów 0:1. Sandecja Nowy Sącz w tabeli 1. ligi zajmuje obecnie trzecie miejsce z dorobkiem 29 punktów i realnym szansami na walkę o awans do Ekstraklasy.

Skra Częstochowa jest beniaminkiem w pierwszej lidze i o dziwo prezentuje się w tym sezonie naprawdę solidnie. Goście obecnie zajmują 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów po 16 kolejkach, co jest moim zdaniem bardzo przyzwoitym wynikiem. Skra Częstochowa w ostatnim czasie notuje serię 3 wygranych meczów z rzędu (wszystkie zostały rozegrane na wyjeździe, więc Sandecja na pewno nie może zlekceważyć rywala).

1. liga: Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa (17.11, 18:00) - Jak może potoczyć się spotkanie?

Moim zdaniem Sandecja ma spore szansę, żeby wygrać. Na swoim boisku rzadko zdarza im się przegrywać. Trzeba natomiast na pewno pamiętać, że Skra Częstochowa to groźny zespół i nie można go zlekceważyć. Jeżeli zawodnicy Sandecji podejdą do tego meczu profesjonalnie to raczej jestem spokojny o końcowy wynik i rozliczenie oferty MATCHDAY BOOST na plus. Warto również zapoznać się również z całą ofertą dostępną w BETFAN na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!