Pobierz aplikację betfan na telefon
Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa: typy, kursy, zapowiedź | 31.03 1. liga

Pozostało już tylko dziesięć kolejek na zapleczu Ekstraklasy, więc to ostatni moment, by powalczyć o awans. Sandecja Nowy Sącz, w jednym z dwóch starć tego dnia, w ramach 25. kolejki 1. ligi polskiej, podejmie na swoim boisku Skrę Częstochowę. Obie drużyny na tym etapie zajmują odpowiednio 16, i 17, lokatę, a co za tym idzie czeka ich walka o utrzymanie. Kto po tym starciu będzie bliżej celu? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa.

Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa: Zapowiedź meczu

Od początku sezonu obie ekipy nie mogą odnaleźć rytmu, a co za tym idzie nie potrafią regularnie punktować. Choć gospodarze poprawili znacznie swoje wyniki od początku roku, to wciąż jest to za mało, by uciec ze strefy spadkowej. Aktualnie zajmują 16. miejsce i brakuje im zaledwie punkt żeby przeskoczyć Odrę Opole. Skra Częstochowa jest tuż za nimi, czyli na 17. lokacie mając zaledwie punkt mniej od gospodarzy. Tak naprawdę miejsca 11-20 dzieli zaledwie siedem punktów, więc szykuje nam się spora walka do końca sezonu.

 

Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa: - Typ na mecz

Żaden mecz tych drużyn w historii, nie przyniósł nam nawet dwóch bramek. Dwa ostatnie kończyły się wynikiem 0:0 i nie dały praktycznie żadnych emocji kibicom. Tym razem myślę, że będzie kompletnie inaczej, bowiem obie drużyny będą szukać tutaj bardzo istotnych trzech punktów. Stawiam powyżej 1,5 gola w tym pojedynku.

1.40

POWYŻEJ 1,5 GOLA

betfan

Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Skrą Częstochowa w ramach 25. kolejki 1. ligi polskiej,  odbędzie się 31 marca o 18:00 na stadionie w Niepołomicach. Mecz nie będzie emitowany będzie przez żadną stację.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!