Pobierz aplikację betfan na telefon
Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice: typy, kursy, zapowiedź 17.04 | I Liga

W poniedziałek czeka nas ostatni mecz w 1. lidze. Do Nowego Sącza przyjedzie Puszcza Niepołomice, która potrafiła jako jedyna tej wiosny pokonać rozpędzoną Wisłę Kraków. Sandecja jest w tabeli na miejscu siedemnastym i traci 5 oczek do pierwszego bezpiecznego miejsca w tabeli. Zaczyna się więc powoli presja, która będzie towarzyszyć gospodarzom do końca sezonu w drodze do utrzymania się. Czy Puszcza zaskoczy w Nowym Sączu i zgarnie 3 punkty? Zapraszam na zapowiedz tego meczu oraz jak zawsze na typy do spotkania Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice!  

Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice: – Zapowiedź

Puszcza jako jedyna pokonała Wisłę Kraków wiosną i utrzymała się w strefie barażowej.

Oba zespoły jeśli wygrają będą bardzo zadowolone. Mają o co grać, bo Sandecja skróci stratę do pierwszego bezpiecznego miejsca z 6 do 3 punktów, natomiast Puszcza skrócić może dystans do drugiego miejsca dającego bezpośredni awans do Ekstraklasy z 5 do 2 punktów.

Jesienią w Niepołomicach mieliśmy istny koncert. Padło aż 7 goli, a Puszcza wygrała (5:2).

 

Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice:- Typy bukmacherskie, kursy

2.87

PUSZCZA WYGRA

betfan

Wisła Kraków musiała uznać wyższość Puszczy tydzień temu. Myślę, że ta nadwyżka formy pomoże im ponownie pozytywnie zaskoczyć i wygrać w Nowym Sączu.

Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Poniedziałkowy mecz Sandecja kontra Puszcza w ramach 27. kolejki 1 ligi odbędzie się 17. kwietnia na Stadion Miejskim w Nowym Sączu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!