Sampdoria – Cremonese: Typy, kursy, zapowiedź 08.04 | Serie A

Bartłomiej Cichecki

07 kwietnia 2023

Sampdoria - Cremonese: Typy, kursy, zapowiedź 08.04 | Serie A

Sobotnie granie na boiskach włoskiej Serie A da nam odpowiedz na kilka ważnych pytań. Mianowicie to co dzieje się z Sampdorią w tym sezonie jest dla jej kibiców bardzo smutne i kibice z niecierpliwością czekają na przełamanie. Podobne nastroje panują w obozie rywala, Cremonese jest w jeszcze gorszej sytuacji. Kto wygra starcie słabeuszy w Serie A?  Zapraszam na zapowiedz oraz typy do meczu Sampdoria- Cremonese. 

Sampdoria – Cremonese – zapowiedź meczu

Sampdoria jest w tabeli na miejscu 19. i ma dwa oczka przewagi nad Cremonese. Można napisać więc, że to będzie mecz o przysłowiowe 6 punktów. W pierwszym meczu lepsza była Sampdoria (1:0).

Cremonese tylko raz wygrało z Sampdorią w całej swojej historii meczów przeciwko temu zespołowi. Ogólnie ostatni raz wygrali ostatni raz 28. lutego na stadionie Olimpijskim w Rzymie z Romą (2:1).

Już tylko 10 kolejek do końca sezonu Serie A. By się utrzymać oba zespoły potrzebują punktów jak tlenu. Do bezpiecznego miejsca obu ekipom brakuje ponad 10 punktów.

 

Sampdoria - Cremonese - typy

Znając potencjał obu zespołów mecz może być nudny, nie ma tam zbyt wielu wirtuozów futbolu. Jednak stawka meczu jest tak duża, że postawię na to, iż obie strzelą gola, bo przecież nikt nie chce spaść z ligi.

1.85

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Sampdoria - Cremonese - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Sampdoria kontra Cremonese w ramach 29. kolejki Serie A, odbędzie się 8. kwietnia na Stadionie Stadio Lugi Ferraris w Genui. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanałach Eleven Sports.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy