Salwador – Kostaryka. Typy, kursy, zapowiedź 01.07 | Gold Cup

Bartłomiej Cichecki

30 czerwca 2023

Kostaryka

Grupa C nie zwalnia tempa. W nocy dojdzie do pojedynku Hondurasu z Kostaryka. Oba zespoły nie mają jeszcze punktów więc w drugiej kolejce zagrają ze sobą o awans do dalszej fazy gier czy Kostaryka podniesie się po porażce czy też zrobi to Honduras. Awans do fazy pucharowej będzie dla obu tych nacji wielkim sukcesem na arenie międzynarodowej. Sprawdź zapowiedź oraz typy do meczu Honduras – Kostaryka.

Salwador – Kostaryka: zapowiedź meczu

Obie reprezentacje przegrały swoje pierwsze mecze na Gold Cup identycznym stosunkiem bramek. Salwador przegrał (1:2) z Martynika, natomiast Kostaryka przegrała (1:2) z Panama. W zdecydowanie gorszej dyspozycji znajduje się Salwador, który ostatni mecz wygrał jeszcze w 2022 roku. Kostaryka notuje z kolei serie 4 przegranych meczów z rzędu. W bezpośredniej rywalizacji tych reprezentacji zdecydowanie przoduje Kostaryka. Nie przegrali oni z Salwadorem od 2009 roku, a dwa z ostatnich pięciu meczów z tym rywalem wygrali. W pozostałych trzech padł remis. I to właśnie Salwador ma czego żałować po pierwszym meczu rozegranym przeciwko Martynice, ponieważ w ostatnich minutach meczu zmarnował rzut karny, a w czasie doliczonym strzelił gola kontaktowego. Taka porażka boli podwójnie mocno. 

 
 
 

Salwador - Kostaryka: typy i przewidywane składy

Typy Salwador - Kostaryka

2.31

KOSTARYKA WYGRA

betfan

 

Kostaryka mimo wszystko wydaje się mieć dużo lepszych piłkarzy w składzie. Choć przegrali swój pierwszy mecz identycznym wynikiem jak Salwador to jednak w trzeciej kolejce zmagań grupowych to oni zagrają z Martyniką, z którą nigdy nie przegrali oraz wygrali 3 z 4 meczów jakie dotychczas rozgrywali w całej swojej historii. Lepsze widoki na przyszłość oraz lepsza kadra karze mi postawić na ich wygraną w tym meczu.

 

Salwador - Kostaryka: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Salwador kontra Kostaryka, odbędzie się 1 lipca o 2:30

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy