Rumunia – Szwajcaria: Typy, kursy, zapowiedź | 21.11 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

21 listopada 2023

Rumunia

To już ostatni dzień zmagań, w eliminacjach do EURO 2024. Przed nami końcowe rozstrzygnięcia, dzięki którym poznamy następne zakwalifikowane drużyny. Rumunia, w jednym z siedmiu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku ze Szwajcarią. Obie drużyny nie muszą martwić się już o miejsce na EURO, bowiem to wywalczyli sobie już w poprzednich starciach. Dziś poznamy jednak końcowego lidera grupy I. Kto nim zostanie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Rumunia – Szwajcaria.

Rumunia – Szwajcaria: Typy bukmacherskie

Zgodnie z planem Szwajcaria radziła sobie świetnie od początku tych eliminacji, jak na faworyta grupy przystało. Nie przegrali żadnego starcia, jednak aż pięć z nich zremisowali. To sprawiło, że póki co nie są najlepszą reprezentacją grupy, bo dwa punkty ponad nimi jest Rumunia. Gospodarze także nie odnieśli jeszcze porażki, ale udało im się jeden raz mniej zremisować. Dziś na szali będzie pierwsze miejsce w grupie, do którego bliżej jest gospodarzom. 

 

 

Poprzednim razem obie reprezentacje zapewniły nam sporo emocji, ale ostatecznie musiały podzielić się punktami. Mimo wszystko lepiej w środku pola wyglądała Szwajcaria, która dłuższy czas kontrolowała piłkę. Zabrakło wtedy jednak stabilnej linii defensywy. Dziś spodziewam się, że goście zagrają podobnie i wygrają.

Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny

1.47

SZWAJCARIA WYGRA

REMIS = ZWROT

betfan

Rumunia - Szwajcaria: Kursy bukmacherskie

Eksperci widzą w tym zestawieniu sporego faworyta po stronie Szwajcarii, na którą obecny kurs wynosi obecnie 1.2.06. Nieco niżej bukmacherzy stawiają możliwości Rumunii, na którą przelicznik to 3.45. W przypadku remisu, mnożnik to aż 3.40.

Rumunia - Szwajcaria: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy Rumunią a Szwajcarią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 21 listopada o 20:45 na stadionie Arena Nationale w Bukareszcie. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy