Pobierz aplikację betfan na telefon
Resovia Rzeszów – Znicz Pruszków: Typy, kursy, zapowiedź 09.12

  Resovia Rzeszów w sobotę podejmie na własnym obiekcie Znicz Pruszków w meczu 18 kolejki Fortuna 1 Ligi. Spotkanie zapowiada się niewątpliwie na bardzo wyrównane, albowiem zobaczymy w nim zbliżone do siebie poziomem dwie ekipy. Która więc z nich okaże się lepsza i sięgnie po końcowe zwycięstwo? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Resovia Rzeszów – Znicz Pruszków.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Resovia Rzeszów – Znicz Pruszków?
  2. Zapowiedź meczu Resovia Rzeszów – Znicz Pruszków
  3. Jakie są kursy na mecz Resovia Rzeszów – Znicz Pruszków?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Resovia Rzeszów – Znicz Pruszków?

Resovia Rzeszów – Znicz Pruszków typy bukmacherskie

1.91

2 LUB 3 GOLE W MECZU

betfan

Resovia Rzeszów bardzo słabo prezentuje się w tym sezonie. Na ten moment po rozegraniu 17 kolejek plasuje się na 16 pozycji i jest to strefa spadkowa. Wywalczyli zaledwie 14 punktów, a w ostatnich pięciu spotkaniach przegrali aż 4 razy i tylko raz potrafili ograć Miedź Legnicę. Znicz Pruszków natomiast po dobrym starcie nieco przygasł w środku wiosennej części, ale końcówka jest znów dobra. Wygrali ostatnie 3 spotkania, dzięki temu mają dość pewną 6-punktową przewagę nad strefą spadkową. Pójdę tutaj dość nietypowo, bo w przedział bramkowy, a mianowicie typuję przedział 2-3 gole w meczu po kursie 1.91.

 

Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków kursy bukmacherskie

  • Wygrana Resovii Rzeszów - 2.45
  • Remis - 3.30
  • Wygrana Znicza Pruszków - 2.80
  • Powyżej 2.5 goli - 1.92
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.75

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Resovii Rzeszów (kurs 2.45). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Znicz Pruszków, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.92, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.82.

Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Resovią Rzeszów, a Zniczem Pruszków w ramach 18 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 9 grudnia o 20:00 na Stadionie Miejskim "Stal" w Rzeszowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!