Pobierz aplikację betfan na telefon
Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów: Typy, kursy, zakłady 12.04
W piątkowym meczu 27. kolejki Fortuna 1 Liga będziemy świadkami derbów Rzeszowa. Resovia Rzeszów zmierzy się na własnym obiekcie ze Stalą Rzeszów. Resovia broni się przed spadkiem w tym roku, natomiast Stal walczy, aby zakończyć sezon w środku tabeli. Czy w derbowym meczu Resovia będzie w stanie wywalczyć 3 punkty i uciec ze strefy spadkowej? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów?
  2. Zapowiedź meczu Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów
  3. Jakie są kursy na mecz Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów?

Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów typy bukmacherskie

1.58

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan
Resovia Rzeszów znajduje się w tym sezonie w ciężkim położeniu. Po 26. kolejkach plasują się w strefie spadkowej, jednak mają jeszcze spore szanse na utrzymanie, albowiem ich strata do miejsca dającego utrzymanie to zaledwie 1 punkt. Stąd derbowe spotkanie ze Stalą Rzeszów będzie piekielnie ważne, albowiem Resovia musi w tym meczu powalczyć o choćby 1 cenny punkt. Stal natomiast gra w tym sezonie solidnie, ale bez większych lepszych wyników. Jako, że będzie to spotkanie derbowe to spodziewam się, że obie ekipy strzelą gola i tak też typuję.

Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów kursy bukmacherskie

  • Wygrana Resovia Rzeszów – 2.70
  • Remis – 3.30
  • Wygrana Stal Rzeszów – 2.45
  • Powyżej 2.5 goli – 1.72
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.58
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Stali Rzeszów (kurs 2.45). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Resovia Rzeszów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.70. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.72, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.99.

Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Resovią Rzeszów, a Stalą Rzeszów w ramach 27. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 12. kwietnia o 20:30 na Stadionie Miejskim "Stal" w Rzeszowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo w telewizji.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!