Pobierz aplikację betfan na telefon
Resovia Rzeszów – Podbeskidzie. Typy, kursy, zapowiedź 07.08
Mecz Resovii Rzeszów – Podbeskidzie Bielsko-Biała, zamknie zmagania w ramach 3. kolejki 1. ligi. Czy gospodarzom uda się zdobyć pierwsze punkty po koszmarnym starcie? Sprawdź typy i zapowiedź na mecz Resovia Rzeszów – Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Resovia Rzeszów – Podbeskidzie Bielsko-Biała: typy bukmacherskie

Resovia Rzeszów w ostatnim meczu 3. kolejki 1. ligi zagra z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Gospodarze pokazali w jaki sposób nie należy rozpoczynać sezonu. Przegrali pierwsze dwa spotkania. Na domiar złego, nie udało im  się strzelić ani jednej bramki. Ulegli Zniczowi Pruszków (0:2) i Odrze Opole (0:3). Podbeskidzie Bielsko-Biała po dwóch kolejkach ma dwa punkty, co także z pewnością nie było szczytem marzeń tej drużyny. Goście zremisowali z Wisłą Płock i Zniczem Pruszków.
Resovia Rzeszów miała bardzo słaby start sezonu i nawet nie strzeliła bramki. Gra gospodarzy wygląda bardzo słabo i dlatego faworytem spotkania są goście. Stawiam na zwycięstwo Podbeskidzia.

2.30

WYGRANA PODBESKIDZIA

betfan

Resovia Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie wskazują na zwycięstwo Podbeskidzia w tym meczu. Wynosi on 2.30. W przypadku zwycięstwa Resovii Rzeszów, bukmacher pomnoży stawkę o 3.10. Kurs na remis wynosi za to 3.45.

Resovia Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Resovii Rzeszów z Podbeskidziem Bielsko-Biała, odbędzie się 7 sierpnia o 20:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!