Pobierz aplikację betfan na telefon
Resovia Rzeszów – Bruk-Bet Termalica: Typy, kursy, zapowiedź 01.09

W piątek rozpoczniemy zmagania piłkarskiej w 7 kolejce Fortuna 1 Liga. W pierwszym meczu zmierzy się Resovia  Rzeszów z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Obie ekipy rozpoczęły sezon w podobnym stylu, czyli dość słabym, albowiem p 6 rozegranych meczach mają na swoich kontach po 7 punktów. Tutaj większe szanse daje się drużynie Bruk-Bet Nieciecza, ale czy podołają zadaniu i wywiozą 3 punkty z Rzeszowa? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Resovia Rzeszów – Bruk-Bet Termalica.

Resovia Rzeszów – Bruk-Bet Termalica typy bukmacherskie

 

Bruk Bet Termalica z pewnością nie tak chciał rozpocząć nowy sezon w Fortuna 1 Liga. Zagrali jedynie dobre spotkanie z Chrobrym Głogów oraz w ostatniej kolejce ze Zniczem Pruszków. Reszta spotkań szła im źle i z pewnością muszą szukać zmian w swoim składzie, aby regularnie punktować. Resovia natomiast miała bardzo słaby początek, jednak od trzeciego spotkania widać, że ich forma nieco wzrosła. Z pewnością jako, że zagrają na własnym obiekcie to postawią się Termlice, dlatego też typuję BTTS w meczu - czyli obie drużyny strzelą gola, który został wyceniony na 1.71 w ofercie bukmachera Betfan.

1.71

BTTS - OBIE STRZELĄ

betfan

Resovia Rzeszów - Bruk-Bet Termalica kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Resovia Rzeszów - Bruk-Bet Termalica wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Termaliki Bruk-Bet Nieciecza (kurs 2.17). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Resovia Rzeszów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.25. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.85, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, albowiem 1.92.

Resovia Rzeszów - Bruk-Bet Termalica GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Resovią Rzeszów, a Bruk-Bet Termalicą Niecieczą w ramach 7 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 1 września o 18:00 na Stadionie Miejskim "Stal" w Rzeszowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!