Pobierz aplikację betfan na telefon
Resovia – Odra Opole: typy, kursy, zapowiedź 12.03 | I Liga

Odra Opole od jakiegoś już czasu swoje mecze póki co w większości rozgrywa na wyjazdach. I tak będzie również w niedzielny wieczór w Rzeszowie. Tam oba zespoły spotkają się ze sobą w tym sezonie po raz drugi, więc będzie okazja, by wyrównać rachunki z meczu jesiennego. Jesienią padł jednak remis więc decydujące rozstrzygnięcie który z tych zespołów jest lepszy , rozpocznie się w niedziele o 18:00.  Zapraszam na typy oraz zapowiedz do meczu Resovia – Odra Opole! 

Resovia – Odra Opole: – Zapowiedź

Poza meczem z rewelacją wiosny czyli z Wisłą Kraków, Odra wygrała swoje mecze i można powiedzieć też, że styl gry zgadza się w każdym elemencie. Strzelili w tych wygranych meczach po dwie bramki.


Resovia tak się składa, że jest sąsiadem w tabeli z Odrą. To piłkarze z Opola mają oczko więcej na swoim koncie czyli 22 punkty. Oba też bronią się przed spadkiem.

W pierwszym meczu padł remis (1:1) więc patrząc tylko na formę z wiosny to w lepszej formie znajdują się goście. Oba zespoły przegrały wiosną tylko raz. 

 

Resovia - Odra Opole:- Typy bukmacherskie, kursy

2.98

ODRA WYGRA

betfan

Obstawiam, że Odra wygra z ponieważ wygląda naprawdę dobrze w każdym z wiosennych meczów. Resovia nie stworzyła z własnego stadionu twierdzy nie do zdobycia. 

Resovia - Odra Opole: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz między Resovia, a Odrą Opole w ramach 23. kolejki 1 ligi odbędzie się 12. marca na Stadion Miejskim w Nowym Sączu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!