Pobierz aplikację betfan na telefon
Reprezentacja Holandii szuka selekcjonera

Reprezentacja Holandii straciła swojego selekcjonera. Ronald Koeman odszedł do Barcelony, więc zaczęło się szukanie jego następcy. Kto nim zostanie?

KOEMAN ICH ODBUDOWAŁ

Koeman sprawił, że Holandia znowu stała się poważną reprezentacją na świecie. Gdyby Euro 2020 było rozgrywane w normalnym terminie, to ta kadra spokojnie mogłaby myśleć o medalach. Teraz jednak przed „Oranje” stoi trudne zadanie. W końcu trzeba zastąpić człowieka, który miał wielki wpływ na odbudowę tej kadry.

Reprezentacja Holandii może przyciągać naprawdę wielkie nazwiska. W BETFAN możecie typować, kto zostanie nowym selekcjonerem tej drużyny narodowej. Wymienia się takich trenerów jak Giovanni van Bronckhorst, Phillip Cocu, Peter Bosz, Guus Hiddink, Frank De Boer, Dick Advocat, Louis van Gaal czy Erik ten Hag. Konkretne osoby.

REPREZENTACJA HOLANDII Z WENGEREM?

Faworyt jest jednak – przynajmniej na ten moment – jeden. To Arsene Wenger, który od 2018 roku pozostaje bez pracy po tym, jak postanowił odejść z Arsenalu po 22 latach pracy. Wcześniej Francuz prowadził tylko trzy kluby: AS Nancy, AS Monaco oraz Nagoya Grampus. 70-latek nigdy nie pracował z żadną reprezentacją.

Wenger i reprezentacja Holandii? To byłoby interesujące połączenie. Francuz w klubowej piłce pokazał się z naprawdę dobrej strony, ale zupełnie inna działka. Ciekawi jesteśmy tego, czy Wenger dojdzie do porozumienia z tamtejszą federacją.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!