Pobierz aplikację betfan na telefon
Reims – Brest: typy, kursy, zapowiedź 17.09 | Ligue 1
We Francji rozgrywana jest właśnie piąta kolejka Ligue 1, która już przyniosła nam kilka niespodzianek. Reims, w jednym z sześciu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Brest. Po czterech pierwszych kolejkach obie drużyny zdobył tyle samo punktów, czyli siedem. Znacznie bardziej wymagający kalendarz mieli jednak goście. Czy swoją dobrą dyspozycją uda im się dziś wywieźć jakieś punkty?  Zapraszam na zapowiedź meczu Reims – Brest.

Reims – Brest: Typy bukmacherskie

Reims w pierwszej kolejce zmierzyło się z Marsylią, z którą mimo dobrej gry, przegrało 1:2. Szybko jednak zrehabilitowali się i w kolejnych trzech spotkaniach zdobyli siedem punktów i aktualnie wyglądają coraz lepiej. Dziś zmierzą się z rywalem na bardzo podobnym poziomie. Brest także przegrał jeden mecz i także był on z Marsylią, lecz 0:2. Z kolei w pozostałych trzech zdobyli również siedem punktów. Zapowiada się więc bardzo wyrównane spotkanie.
Od kilku lat mecze bezpośrednie tych drużyn są bardzo wyrównane i aż cztery z ostatnich pięciu kończyły się remisem, a tylko raz był to remis bezbramkowy. Moim zdaniem jedni, jak i drudzy mają czym postraszyć w ofensywie i moim zdaniem obie drużyny zdobędą dziś gola.

1.72

OBIE STRZELĄ

betfan

Reims - Brest: Kursy bukmacherskie

Reims jest w tym meczu sporym faworytem i eksperci dają im znacznie większe szanse, także kurs na ich wygraną to 1.86. Z kolei na Nantes przelicznik jest sporo większy i aktualnie wynosi 4.10. W przypadku remisu możemy liczyć na mnożnik 3.75.

Reims - Brest: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Reims a Brest, w ramach 5. kolejki Ligue 1, odbędzie się 17 września o 15:00 na Stade Auguste-Delaune w Reims. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale  z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!