RB Lipsk – Stuttgart: typy, kursy, zapowiedź 25.08 | Bundesliga

Wojciech Sikora

24 sierpnia 2023

RB Lipsk
Pierwsza kolejka Bundesligi, sezonu 2023/2021, to już historia, a przed nami drugi weekend na niemieckich boiskach. RB Lipsk, w jedynym starciu tego dnia. zagra na swoim terenie przeciwko Stuttgart. Spodziewano się po bykach znacznie lepszego wejścia w nowy sezon, a tymczasem przegrali wyjazdowy mecz z aptekarzami. Dziś mają szansę się zrehabilitować przy własnych trybunach. Czy to się uda? Zapraszam na zapowiedź meczu RB Lipsk – Stuttgart.

RB Lipsk – Stuttgart: Typy bukmacherskie

RB Lipsk zaczęło pierwszą kolejkę w bardzo nieudany sposób, bowiem już w 35 minucie przegrywali 0:2. Choć w 71 minusie zdobyli bramkę na 2:3 i do samego końca spotkania przeważali, wciąż atakując, to wynik nie uległ zmianie do samego końca. Dziś czeka ich znacznie łatwiejsze zadanie, na pewno w teorii. Na swoim terenie zmierzą się ze Stuttgartem, który wygrał aż 5:0 w pierwszej kolejce, jednak grali z Bochum, które przez wielu uważane jest za pewniaka do spadku w tym roku.
Stuttgart na pewno nie będzie bierny w tym meczu i także będzie szukał okazji na bramkę. W poprzednim meczu wykreowali sporo sytuacji, które przyniosły aż pięć goli, a le i siedem rzutów rożnych. RB Lipsk także nabiło sporo rzutów rożnych i dziś spodziewam się tego samego. Typuję powyżej 8.5 kornerów.

1.67

POWYŻEJ 8.5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

RB Lipsk - Stuttgart: Kursy bukmacherskie

RB Lipsk jest w tym mecz stawiany w roli sporego faworyta, a kurs na ich wygraną to zaledwie 1.48. Z drugiej strony eksperci nie widzą większych szans po stronie Stuttgart, na których mnożnik to aktualnie 6.20. Gracz, który postawi remis, może liczyć na przelicznik 4.75.

RB Lipsk - Stuttgart: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy RB Lipsk a Stuttgart, w ramach 2. kolejki Bundesligi, odbędzie się 25 sierpnia o 20:30 na Red Bull Arena w Lipsku. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy