Raków Częstochowa – Widzew Łódź: Typy, kursy, zapowiedź 29.10

Adrian Krawczyk

28 października 2023

Raków Częstochowa, typy
  W ostatnim niedzielnym meczu 13 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy Raków Częstochowa podejmie na własnym obiekcie Widzew Łódź. Drużyna Medalików z pewnością będzie chciała wymazać plamę porażki po spotkaniu z Górnikiem Zabrze w ostatniej kolejce. Widzew natomiast będzie chciał powtórzyć wynik Górnika, jednak o to nie będzie łatwo. Czy Raków ostatnią przegraą przekłuje w zwycięstwo z Widzewem? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Raków Częstochowa – Widzew Łódź.

Raków Częstochowa – Widzew Łódź typy bukmacherskie

Raków Częstochowa broni mistrzowskiego tytułu z zeszłego sezonu. Na ten moment wygląda to dość dobrze, albowiem plasują się na 4 pozycji i z jednym zaległym meczem tracą do lidera 4 punkty, więc jeżeli udałoby się wygrać zaległe spotkanie będzie to 1 punkt i 3 pozycja. Ciekawie się dzieje na samej górze, albowiem mamy tam dwóch czarnych koni - Śląsk oraz Jagiellonię. Dopiero na pozycji numer 3,4 oraz 5 plasują się ekipy, które miały walczyć o 3 pierwsze miejsca. Tutaj Raków musi wygrać to spotkanie, aby nie tracić niepotrzebnie punktów, w szczególności przed własną publicznością. Widzew to średniak ligi i nie daje mu tutaj szans. Korzystam z Bebuildera Betfan i stawiam na wygraną Rakowa oraz powyżej 2.5 gola w meczu, dzięki czemu otrzymujemy łączny kurs na poziomie 1.95.

1.95

WYGRANA RAKOWA

I POWYŻEJ 2.5 GOLA W MECZU

betfan

Raków Częstochowa - Widzew Łódź kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Raków Częstochowa - Widzew Łódź wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Rakowa Częstochowa (kurs 1.40). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Widzew Łódź, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 8.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Raków Częstochowa - Widzew Łódź to może liczyć na kurs 4.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.65, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.21.

Raków Częstochowa - Widzew Łódź GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Widzewem Łódź w ramach 13 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, odbędzie się 29 października o 17:30 na Miejskim Stadionie Piłkarskim Rakowa w Częstochowie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi Canal+ Sport 3, a także Canal+ Sport oraz Canal+ Premium.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy