Pobierz aplikację betfan na telefon
Raków – Lech: promocja bukmacherska. Zgarnij nawet 775 zł!

Już w najbliższą niedzielę, aktualny mistrz Polski, Raków Częstochowa, podejmie na swoim stadionie Lecha Poznań! Spotkanie możemy określić mianem hitu Ekstraklasy, a polski, legalny bukmacher BETFAN oferuje wszystkim nowym graczom świetną promocję na start przy okazji spotkania Raków – Lech!

Wytypuj zwycięzcę meczu i zgarnij nawet 775 zł! Promocja Raków – Lech

Raków - Lech: promocja bukmacherska. Zgarnij nawet 775 zł!

Hitowe starcie Ekstraklasy to z pewnością wyśmienita okazja do założenia konta w BETFAN i zgarnięcia dodatkowej kasy! Zarejestruj się z kodem SPORTBETFAN i odbierz bonus 200 % do 300 zł!

Raków Częstochowa podejmie Lecha Poznań na własnym stadionie. Medaliki są minimalnym faworytem do zgarnięcia trzech punktów w tym spotkaniu. Przy wpłacie 150 zł w BETFAN i postawieniu na wygraną Rakowa, możesz zgarnąć aż 270 zł. Do tego kolejne 300 zł za rejestrację i pierwszą wpłatę, co daje łącznie kwotę aż 570 zł!

Jeżeli wpłacone 150 zł zdecydujesz się postawić na Lecha Poznań, to wygrana będzie jeszcze większa i przy bonusie od pierwszej wpłaty łącznie wyniesie aż 775 zł! Mecz Raków – Lech w BETFAN to niewątpliwie okazja do zgarnięcia i zarobienia dodatkowych środków. Nie czekaj i już teraz otwórz konto z kodem SPORTBETFAN.

Kod promocyjny SPORTBETFAN
Bonus 200% do 300 zł
Freebet 25 zł

Oferta powitalna BETFAN – co należy zrobić krok po kroku

 1. OTWÓRZ KONTO
 • Rozpocznij wypełnianie formularza krok po kroku, podając swoje dane i akceptując wszelkie zgody

Betfan formularz rejestracyjny

 • Na ostatnim etapie formularza wpisz kod SPORTBETFAN. Zapewni Ci to największy możliwy bonus u bukmachera BETFAN. Zdecydowanie warto skorzystać z tej oferty.

  betfan kod promocyjny - formularz rejestracji - miejsce na kod promocyjny

 1. DOKONAJ PIERWSZEJ WPŁATY
 • Dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 75 zł. Aby otrzymać maksymalną wartość bonusu (300 zł), wpłać 150 zł lub więcej. Bonus zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta.

Betfan formularz wpłaty

 1. ZAGRAJ Z SALDA GŁÓWNEGO
 • Wykorzystaj w dowolny sposób całość wpłaconych środków widocznych na saldzie głównym. Możesz zrobić to w ramach jednego lub wielu kuponów bez minimalnej liczby zdarzeń na kuponie oraz minimalnego kursu. Krótko mówiąc – grasz jak chcesz!

Betfan - oferta zakładów

 1. WYKORZYSTAJ ŚRODKI BONUSOWE
 • Wykorzystaj całość środków widocznych na saldzie bonusowym. Możesz zrobić to w ramach jednego lub wielu kuponów AKO (min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.0). Dzięki łatwej nawigacji w BETFAN możesz szybko przełączać salda na depozyt, bonus lub freebet. Przypomnijmy, że  specjalny freebet dla użytkowników zarejestrowanych z kodem SPORTBETFAN to 25 zł! Freebet możesz wykorzystać na co tylko chcesz!

Salda Betfan

 • Wymagany obrót

Obrót 1X
Liczba zdarzeń Min. 2
Minimalny kurs 3.0
Czas na obrót 14 dni

Z promocji BETFAN bonus 200% do 300 zł oraz specjalny freebet 25 zł z kodem SPORTBETFAN możesz skorzystać, wybierając również inne zdarzenia do wytypowania.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!