Raków Częstochowa – Warta Poznań: Typy, kursy, zapowiedź 05.08

Adrian Krawczyk

04 sierpnia 2023

Raków Częstochowa - Warta Poznań: Typy, kursy, zapowiedź 05.08
W sobotę Raków Częstochowa powróci do rywalizacji w polskiej Ekstraklasie. W 3 kolejce podejmie na własnym obiekcie Wartę Poznań. Oczywiście drużyna z Rakowa będzie faworytem do wygrania tego spotkania, jednak po meczu eliminacji Ligi Mistrzów z Qarabachem może przystąpić do meczu w nieco odmiennym składzie. Warta natomiast rozpoczęła nowy sezon Ekstraklasy od jednej wygranej oraz od jednej porażki. Czy Raków potwierdzi swoją klasę i ogra Wartę Poznań? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Raków Częstochowa – Warta Poznań.

Raków Częstochowa – Warta Poznań typy bukmacherskie

W sobotę w Częstochowie Raków podejmie na własnym obiekcie Wartę Poznań. Medaliki przystąpią do tego spotkania po eliminacyjnym meczu Ligi Mistrzów z Karabachem. Warta natomiast przystąpi do trzeciego oficjalnego meczu w tym sezonie. W pierwszym przegrali 1:0 z Pogonią, natomiast w drugim wygrali 2:0 z Górnikiem Zabrze. Teraz czeka ich niewątpliwie trudniejsze zadanie, jednak Raków grający na dwóch frontach potencjalnie da się ugryźć. Nie wątpię w wygraną Rakowa w tym meczu, jednak kurs jest zbyt niski na ich wygraną, aby umieścić go na kuponie. Idę w innym dość nietypowym kierunku w tym meczu. Stawiam na BTTS - obie drużyny strzelą gola po kursie 1.90 w ofercie bukmachera Betfan.

1.90

BTTS - OBIE STRZELĄ

betfan

Raków Częstochowa - Warta Poznań kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Raków Częstochowa - Warta Poznań wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Rakowa Częstochowa (kurs 1.37). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma drużyna Warty Poznań, na których mnożnik został wyceniony na wysokim poziomie 8.50. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 5.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 2.01, natomiast na over 2.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie 1.79.

Raków Częstochowa - Warta Poznań GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Wartą Poznań, w ramach 3 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 5 lipca o 15:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim Rakowa Częstochowa. Spotkania będzie można obejrzeć na żywo w na kanałach telewizyjnych CANAL+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy