Pobierz aplikację betfan na telefon
Radunia Stężyca – Hutnik Kraków: Typy, kursy, zapowiedź 30.07 | II Liga
W sobotę kolejne mecze polskiej II Ligi. Czas na 2 kolejkę nowego sezonu, a w jednym z wielu meczy Radunia Stężyca podejmie na własnym boisku ekipę z Krakowa. Dla każdego zespołu pierwsze mecze kolejki są bardzo ważne, gdyż mogą one podbudować lub obniżyć ambicje zespołu na resztę sezonu. Gospodarze w swoim pierwszym meczu pokonali Radunię Stężycę 0:1, i będą chcieli zdobyć dzisiaj kolejne 3 punkty. Czym im się to uda? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Radunia Stężyca – Hutnik Kraków.

Radunia Stężyca – Hutnik Kraków: Typy bukmacherskie

Już jutro, o godzinie 1:00 na stadionie w Stężycy, odbędzie się mecz między drużyną Hutnika Kraków a miejscową Radunią. Ekipa przyjezdnych pragnie zdobyć drugie zwycięstwo w lidze. W inauguracyjnym spotkaniu, ekipa z Krakowa wygrała 3:0 ze Skrą Częstochowa, a teraz stoją przed kolejną szansą na zdobycie cennych trzech punktów.
Ekipa gospodarzy rozpoczęła zmagania również od zwycięstwa. Pokonali oni w swoim pierwszym meczu KKS Kalisz 1:0, i będą chcieli utrzymać zwycięską passę przed własną publicznością. Mecz zapowiada się bardzo wyrównanie. Obstawiam, że obydwie drużyny strzelą bramkę.

1.61

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Radunia Stężyca - Hutnik Kraków: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własnymi kibicami, po tym jak wygrali tydzień temu w meczu wyjazdowym. W tym meczu nie ma faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to aż 2.42. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie wyższy i wynosi on 2.78. Remis w tym spotkaniu to kurs 3.35

Radunia Stężyca - Hutnik Kraków: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Radunią Stężyca a Hutnikiem Kraków, w ramach 2 kolejki polskiej I Ligi, odbędzie się 30 lipca o 17:00 na Stadionie Radunii w Stężycy. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!