Pobierz aplikację betfan na telefon
Radomiak Radom – ŁKS Łódź. Typy, kursy, zapowiedź 07.10 | Ekstraklasa
W pierwszym sobotnim meczu 11. kolejki Ekstraklasy, Radomiak Radom zagra z ŁKSem Łódź. Gospodarze są w słabej dyspozycji, ale to samo można powiedzieć o gościach, którzy plasują się na ostatniej pozycji. Sprawdź typy i zapowiedź na mecz Radomiak Radom – ŁKS Łódź.

Radomiak Radom – ŁKS Łódź: typy bukmacherskie

Radomiak Radom – ŁKS Łódź, to pierwszy sobotni mecz 11. kolejki Ekstraklasy. Gospodarze zajmują co prawda 12. miejsce, ale nie wygrali już od pięciu kolejek. Niedawno ulegli Rakowi Częstochowa, a wcześniej w Pucharze Polski zostali wyeliminowani przez Garbarnię Kraków. ŁKS Łódź to czerwona latarnia Ekstraklasy. Przed tygodniem przegrał z Cracovią, ale udało mu się pokonać KKS Kalisz w Pucharze Polski.
Przed nami spotkanie drużyn, które w ostatnim czasie grają bardzo słabo. O końcowym wyniku może zatem zadecydować nawet przypadkowa akcja. Mój typ na mecz Radomiak - ŁKS, to poniżej 2.5 gola.

1.95

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Radomiak Radom - ŁKS Łódź: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili kursy bukmacherskie na spotkanie Ekstraklasy. Faworytem meczu są gospodarze (kurs 1.82). Mniejsze szanse ma natomiast ŁKS Łódź, na który mnożnik został wyceniony na 4.30. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.60.

Radomiak Radom - ŁKS Łódź: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Radomiaka Radom z ŁKSem Łódź, odbędzie się 7 października o 12:30. Spotkanie będzie można obejrzeć na Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!