Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice: Typy, kursy, zapowiedź

Adrian Krawczyk

22 września 2023

Puszcza Niepołomice
W pierwszym sobotnim meczu 9 kolejki Ekstraklasy Radomiak Radom zmierzy się na własnym obiekcie z Puszczą Niepołomice. Bukmacherzy większe szanse na wygraną dają drużynie z Radomia i jest to słuszna predykcja, albowiem to oni lepiej radzą sobie w tym sezonie. Co prawda nie wypadają zbyt dobrze na własnym boisku, ale w meczu z Puszczą wydaje się, że powinni sobie poradzić. Czy tak się stanie i zainkasują do tabeli kolejne 3 punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice. 

Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice typy bukmacherskie

Radomiak Radom po dobrym starcie sezonu nieco złapał zadyszkę. W ostatnich 3 spotkaniach udało wywalczyć im się zaledwie 1 punkt - remisując z Piastem Gliwice. Rywale też  byli raczej w zasięgu, więc można mówić o nieco zniżkowej formie. Puszcza natomiast przegrywa spotkanie za spotkaniem i z pewnością z Radomiakiem chciałaby chociaż wywalczyć na wyjeździe 1 punkt. O to oczko nie będzie łatwo, albowiem w Radomiu będzie grało się ciężko, a ja oprę o to swój typ i stawiam na wygraną Radomiaka po kursie 1.75 w Betfan ze względu, że zagrają na własnym obiekcie.

1.75

WYGRANA RADOMIAKA

betfan

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Radomiaka Radom (kurs 1.75). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Puszcza Niepołomice, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.90. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice to może liczyć na kurs 3.65. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.88, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie takim samym, bo 1.88.

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Radomiakiem Radom z Puszczą Niepołomice w ramach 9 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 23 września o 12:30 na Stadionie imienia Braci Czachorów w Radomiu. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy