Pobierz aplikację betfan na telefon
Qarabag – SC Freiburg: typy, kursy, zapowiedź | 03.11 LE
Również i na zapleczu Ligi Mistrzów, czyli w Lidze Europy, czeka nas ostatnia 6. kolejka rundy grupowej. W jednym z 16 spotkań tego dnia, Qarabag zmierzy się na swoim boisku z Freiburgiem. Gospodarze już nie muszą się martwić o wynik tego spotkania, natomiast to na gospodarzach ciąży mus zwycięstwa. Czy scenariusz tego meczu jest już nam wszystkim znany?  Zapraszam na typy i zapowiedź spotkania Qarabag – SC Freiburg.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Europy: Qarabag – SC Freiburg (03.11, 18:45)  – zapowiedź meczu

Pierwsze starcie Qarabag w prawdzie przegrał, ale mimo wyjazdu, to oni lekko przeważali. Tym razem nie mogą sobie pozwolić na taki rezultat, jeśli chcą bez oczekiwania na rezultat drugiego meczu, awansować. Pewną mają grę w Lidze Konferencji, ale na pewno nie tego oczekują w tym sezonie. Dużo łatwiej będzie gospodarzom w tym spotkaniu, bo goście awans już mają pewny i raczej można spodziewać się drugiego garnituru. Tym bardziej, że ostatnie tygodnie dla niemieckich zespołów, grających w europejskich pucharach, były bardzo intensywne.

Liga Europy: Qarabag - SC Freiburg (03.11, 18:45) - typy

Typy Qarabag - SC Freiburg

Teoretyczny scenariusz tego spotkania powinien być znany, gościom porażka może jedynie dać mniej pieniędzy za mecz. Myślę, że wciąż jednak chcą gonić też top 6 w Bundeslidze, a przez to w tym pojedynku nie wystawią najlepszego zespołu. Qarabag od lat jest ciężkim terenem, a dodatkowe wspomniane argumenty jasno wskazują na ich wygraną. Stawiam zwycięstwo Qarabagu.

1.98

QARABAG WYGRA

betfan

Liga Europy: Qarabag - SC Freiburg (03.11, 18:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Ligi Europy pomiędzy Qarabag, a  SC Freiburg odbędzie się w czwartek 3 listopada o 18:45 na Tofiq Bahramov Stadium w Baku. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!