Puszcza Niepołomice – Cracovia Kraków: Typy, kursy, zapowiedź 21.10

Adrian Krawczyk

20 października 2023

Cracovia, typy
W pierwszym sobotnim meczu 12 kolejki polskiej Ekstraklasy Puszcza Niepołomice zmierzy się w Krakowie na stadionie Cracovii właśnie z Pasami. Jako gospodarz tego spotkania jest wpisana Puszcza, jednak to tak naprawdę Cracovia zagra spotkanie na własnym obiekcie i z pewnością to Pasy będą mogli liczyć na większe wsparcie od swoich kibiców. Niewątpliwie Cracovia ma większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu, ale czy uda się im ograć nieprzewidywalną Puszczę Niepołomice? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Puszcza Niepołomice – Cracovia Kraków. 

Puszcza Niepołomice – Cracovia Kraków typy bukmacherskie

Jak do tej pory w polskiej Ekstraklasie po 11 rozegranych kolejkach to drużyna Cracovii nieco lepiej prezentuje się od swoich rywali, czyli drużyny Puszczy Niepołomice. Drużyna ta musi bronić się przed spadkiem i każdy punkt w tym momencie ich ratuje. O te punkty nie będzie łatwo w starciu z Cracovią, albowiem to oni mają większe szanse według analityków i nie ma się co tutaj dziwić - są po prostu drużyną bardziej doświadczoną i mającą lepszych piłkarzy. Jako, że to tak naprawdę Cracovia zagra mecz u siebie, a nie jak to jest w rozpisce oficjalnej Puszcza Niepołomice stawiam na wygraną Pasów, które zostało w Betfan wycenione na bardzo dobrym współczynniku 2.05.

2.05

WYGRANA CRACOVII

betfan

Puszcza Niepołomice - Cracovia Kraków kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Puszcza Niepołomice - Cracovia Kraków wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Cracovii Kraków (kurs 2.05). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy – Puszcza Niepołomice, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.60. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Puszcza Niepołomice - Cracovia Kraków to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.07, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.73.

Puszcza Niepołomice - Cracovia Kraków GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Puszczą Niepołomice, a Cracovią Kraków w ramach 12 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 21 października o 15:00 na Stadionie MKS Cracovia w Krakowie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy