PSG – Wisła Płock: Typy, kursy, zakłady | 04.04 Liga Mistrzów

Wojciech Sikora

04 kwietnia 2024

Wisła Płock

W rewanżach 1/8 finału Ligi Mistrzów piłki ręcznej, zobaczymy rewanże, które w dużej mierze nie powinni wiele zmienić w kontekście awansu. PSG, w jednym z nich zmierzy się na swojej hali przeciwko Wiśle Płock. Początek drugiej połowy poprzedniego starcia zaważył na wyniku i tym, że dziś Nafciarze nie będą mieli za bardzo szans, by odwrócić losy dwumeczu. Jak zaprezentują się w Paryżu? Zapraszam na zapowiedź spotkania i typy na PSG – Wisła Płock.

Z artykułu dowiesz się:

  • Jakie są typy bukmacherskie na mecz PSG – Wisła Płock?
  • Zapowiedź meczu PSG – Wisła Płock.
  • Jakie są kursy na mecz PSG – Wisła Płock?
  • Gdzie obejrzeć mecz PSG – Wisła Płock?

PSG – Wisła Płock: Typy bukmacherskie

Można było się spodziewać takiego obrotu spraw, w dwumeczu z PSG. Wisła Płock jednak pokazywała się bardzo dobrze, przynajmniej w pierwszej połowie, po której udali się do szatni przegrywając zaledwie jedną bramką. Wszystko odmieniło się już na początku drugiej połowy, gdzie w niedługim czasie już PSG prowadziło trzema, a następnie czterema golami. Ostatecznie Paryżanie wygrali właśnie taką różnicą 30:26.

2.03

WISŁA PŁOCK WYGRA

1. POŁOWĘ Z HANDICAPEM +2.5

betfan

Ciężko będzie więc naszej drużynie odwrócić losy, tym bardziej że grają teraz na wyjeździe. Tutaj PSG przegrało tylko raz w sezonie i Wisła Płock nie ma w tym momencie niestety większych możliwości na odrobienie tej straty. Patrząc na poprzednie starcie powinni jednak w pierwszej połowie utrzymać tempo rywali. Typuję wygraną Wisły w pierwszej połowie z handicapem +2.5 gola.

 

PSG - Wisła Płock: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana  PSG - 1.16
  • Remis - 14.50
  • Wygrana Wisły Plock - 6.80
  • Powyżej 57.5 goli - 1.79

Wisła Płock wyjdzie na parkiet jako spory underdog tego spotkania, co przekłada się także na ich kurs, który wynosi obecnie 6.80. Oczywiście to oznacza, że PSG wystąpi jako faworyt, a mnożnik jaki możemy aktualnie znaleźć na ich zwycięstwo to 1.16. Remis to jak zawsze w piłce ręcznej spory przelicznik, bo aż 14.50.

PSG - Wisła Płock: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy PSG a Wisłą Płock, w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów, odbędzie się 4 kwietnia o 20:45 na hali w Paryżu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eurosport 1 z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Eurosportu. Relacja na sport.betfan.pl znajduje się poniżej:

 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy