Pobierz aplikację betfan na telefon
Promocja BETFAN – zgarnij 200 zł, jeśli Grabara obroni strzał w meczu z Man. Utd

Co za okazja w BETFAN! Tylko dla nowych graczy mamy specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 200 zł we freebecie, jeśli Kamil Grabara obroni celny strzał w meczu z Manchesterem United w Lidze Mistrzów! Pewniaczek? Wiadomo, że tak!

200 zł za obroniony strzał Grabary w meczu z United – promocja BETFAN dla nowych graczy

W środę Kopenhaga zagra z Manchesterem United w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Ostatnim razem Duńczycy omal nie urwali punktu Czerwonym Diabłom, a bardzo dobry mecz zagrał Kamil Grabara. To właśnie młodemu, polskiemu bramkarzowi dedykowana jest atrakcyjna oferta BETFAN. Polski legalny bukmacher przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem SPORTBETFAN. Otrzymają aż 200 złotych freebetu jeżeli Kamil Grabara obroni celny strzał w meczu z Manchesterem United.

Promocja BETFAN - zgarnij 200 zł, jeśli Grabara obroni strzał w meczu z Man. Utd

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

• Otwórz konto z kodem SPORTBETFAN

• Wpłać dokładnie 25 zł

2. ZAGRAJ KUPON NA MECZ KOPENHAGA – UNITED

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie z meczu Kopenhaga – Manchester United (Łączny kurs kuponu musi wynosić min. 2.0 i kupon musi zostać rozliczony do 08.11, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Kamil Grabara obroni celny strzał zawodników Manchesteru United, w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 200 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

SPRAWDŹ STRONĘ PROMOCJI

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!