Manchester City – Liverpool, zapowiedź i typy – 10.04
W niedzielę oczy wszystkich kibiców będą zwrócone na jeden pojedynek. Manchester City podejmować będzie Liverpool. Będzie to mecz, który będzie miał ogromny wpływ na walkę o mistrzostwo Anglii. Zapraszam na zapowiedzi i typy niedzielnych spotkań Premier League.

betfan

Brentford przed tygodniem sprawił wielką sensację i pokonał Chelsea aż 4:1. Beniaminek jest w dobrej formie, ponieważ w czterech poprzednich kolejkach wygrał trzy razy. Oprócz pokonania The Blues, gospodarze niedzielnego meczu ograli Burnley i Norwich. Porażkę odnieśli jednak w starciu z Leicester. Mimo to zajmują dopiero 15. pozycję, ale mają komfortową przewagę nad strefą spadkową. West Ham walczy o europejskie puchary. Plasuje się na szóstej lokacie i gra dosyć regularnie. Młoty tracą punkty z najsilniejszymi drużynami – ostatnio przegrały z Tottenhamem i Liverpoolem, ale w starciach z niżej notowanymi rywalami radzą sobie dobrze, o czym świadczą komplety punktów z Evertonem i Aston Villą. Niedawno jednak grały z Lyonem w Lidze Europy, a na drugą połowę wyszli bez jednego zawodnika, ponieważ Cresswell otrzymał czerwoną kartkę. Mniejszy czas na odpoczynek, szczególnie w tej fazie sezonu, może zaważyć na losach końcowego wyniku. Stawiam więc na podział punktów.

Premier League: Leicester - Crystal Palace (10.04, 15:00) - zapowiedź i typy

1.49

CRYSTAL PALACE

ALBO REMIS

betfan

Leicester i Crystal Palace sąsiadują ze sobą w tabeli. Nie jest to dobry sezon w wykonaniu Lisów. Dziesiąta pozycja jest zdecydowanie wynikiem poniżej oczekiwań i wydaje się, że przepustkę do europejskich pucharów, zagwarantuje im tylko zwycięstwo w Lidze Konferencji. W czwartek zremisowali w tych rozgrywkach z PSV 0:0. W Premier League niedawno przegrali z Arsenalem, pokonali Brentford i zremisowali z Manchesterem United. Crystal Palace plasuje się oczko wyżej. Sroki są niepokonane od pięciu kolejek. W ramach tej serii pokonały Arsenal i zremisowały z Manchesterem City. Ponadto awansowały do półfinału FA Cup, wygrywając w ćwierćfinale z Evertonem aż 4:0. Biorąc pod uwagę tak dobrą formę gości, typuję, że nie przegrają tego spotkania.

Premier League: Norwich - Burnley (10.04, 15:00) - zapowiedź i typy

1.68

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Norwich i Burnley są w strefie spadkowej. Gospodarze zajmują ostatnią pozycję w lidze i tylko cud zapewni im utrzymanie. Kanarki nie wygrały od ośmiu kolejek. Niedawno zremisowały bezbramkowo z Brighton, a do tego przegrały z Leeds, Chelsea i Brentford. Burnley plasuje się na 18. pozycji. Goście przerwali serię czterech przegranych spotkań, wygrywając z Evertonem 3:2. Wcześniej jednak ulegli Manchesterowi City i Brentford. Norwich i Burnley są najmniej strzelającymi drużynami w Premier League. Nie spodziewam się zatem, aby w tym starciu obie drużyny strzeliły gola.

Premier League: Manchester City - Liverpool (10.04, 17:30) - zapowiedź, typy, przewidywane składy

1.47

1. POŁOWA

PONIŻEJ 1,5 GOLA

betfan

Starcie Manchesteru City z Liverpoolem rozegra się o wielką stawkę. Drużyny te dzieli bowiem w lidze tylko jeden punkt. To Obywatele plasują się na pozycji lidera, ale minimalnie wyprzedzają The Reds, choć jeszcze niedawno mieli ogromną przewagę. Podopieczni Pepa Guardioli w kilku ostatnich starciach pokonali Manchester United i Burnley, ale zremisowali z Crystal Palace. Dobrze pokazali się w Lidze Mistrzów, wygrywając z mocno nastawionym na defensywę Atletico Madryt. Liverpool zatriumfował w dziesięciu kolejkach Premier League z rzędu. Podopieczni Kloppa niedawno ograli Watford i Arsenal, a do tego pokonali w Champions League Benficę 3:1. Nie spodziewam się zbyt wielu goli w pierwszej połowie. Jest to mecz o olbrzymią stawkę, dlatego wątpię, aby którakolwiek z drużyn chciała za wszelką cenę strzelić bramkę przed przerwą.