Pobierz aplikację betfan na telefon
Premier League Darts 2024 – Night 3: Typy, kursy, zakłady 15.02

Już w czwartek będziemy świadkami 3 odsłony Premier League Darts 2024. W pierwszej wygrał dość niespodziewanie Smith. W drugiej natomiast obyło się bez większych niespodzianek, albowiem w finale zameldował się Littler z Van Gerwen i to Holender okazał się lepszy. Jak będzie tym razem? Zapraszamy na zapowiedź, a także na typy na Premier League Darts 2024 – Night 3.

Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej Premier League Darts 2024 – Night 3?
  2. Zapowiedź turnieju Premier League Darts 2024 – Night 3
  3. Jakie są kursy na turniej Premier League Darts 2024 – Night 3?
  4. Gdzie obejrzeć mecze turnieju Premier League Darts 2024 – Night 3?

Premier League Darts 2024 – Night 3 typy bukmacherskie

Typy na Van Gerwen – Peter Wrighr (15.02, 20:40)

1.50

WYGRANA MV. GERWENA

Z HANDICAPEM -2.5 LEGÓW

betfan

Wydaje się, że największym pewniakiem dnia do wygrania swojego meczu podczas Premier League Darts Night 3 będzie Holender Michael Van Gerwen. To on w nowym sezonie w 2024 roku prezentuje najwyższą formę i regularnie potrafi wygrywać turnieje. Choć podczas pierwszej nocy przegrał już w ćwierćfinale Premier League, tak w drugiej zdobył komplet wygrywając całe zmagania. Tutaj z pewnością trafił na najłatwiejszego rywala, jakim jest Wright. Od początku sezonu gram przeciwko niemu i tutaj nie będzie inaczej. Choć wydaje mi się, że Wright jest już w nieco lepszej formie to nadal dużo odbiega ona od czołówki. Nie widzę tutaj szans dla Wrighta, dlatego typuję wygraną Van Gerwena z handicapem -2.5 legów po kursie 1.50.

Typy na Gerwyn Price – Luke Littler (15.02, 21:40)

1.57

WYGRANA LITTLERA

betfan

Z pewnością najciekawszym starciem ćwierćfinału Premier League Night 3 będzie starcie pomiędzy Pricem, a Littlerem. Podczas pierwszej nocy Premier League Littler przegrał w półfinale ze Smithem. Drugiej nocy natomiast Anglik doszedł do finału, jednak tam musiał uznać wyższość MVG. Wydaje się, że i tutaj przy takiej formie jaką prezentuje ten młody zawodnik ma szansę na dalekie zajście, a może w końcu i nawet na zdobycie pełnej puli punktów. Na ten moment Littler plasuje się na drugiej pozycji w rankingu Premier League i z pewnością będzie chciał wskoczyć na pozycję lidera. Aby się to udało musi ograć zawsze groźnego i nieobliczalnego Price-a. Wydaje mi się, że Price nadal nie może ustabilizować formy na odpowiednim poziomie, dlatego tutaj jeszcze nie daję mu szans i typuję wygraną Littlera po kursie 1.57.

Premier League Darts 2024 – Night 3 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na Premier League Darts 2024 – Night 3. Możemy tutaj obstawiać między innymi poszczególne pierwsze 4 spotkania. W trzech pojedynkach mamy znacznych faworytów: Michael Van Gerwen (kurs 1.13) – Peter Wright (kurs 5.40), Littler (kurs 1.57) – Gerwyn Price (kurs 2.35), Humphries (kurs 1.33) – Aspinall (kurs 3.15). W jednym starciu natomiast kursy zostały wystawione na poziomie 50 na 50, a chodzi tu o mecz Smith (kurs 1.78) – Rob Cross (kurs 1.96).

Premier League Darts 2024 – Night 3 GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO? TRANSMISJA

Zmagania darta w Premier League Darts Night 2024 – Night 3 będą transmitowane na żywo. Transmisję z wszystkich meczów będzie można oglądać na żywo na platformie streamingowej Viaplay.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!