Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Wyspy Owcze: Typy, kursy, zapowiedź | 15.01 Mistrzostwa Europy
To już pewne, Polska nie zagra dalej w Mistrzostwach Europy, a swoje zmagania zakończą na rundzie wstępnej. Przed nimi ostatni, trzeci mecz, który jest spotkaniem honorowym. W pierwszym pojedynku ulegliśmy Norwegii 21:32, natomiast w drugim ze Słowenią 25:32. Dziś zmierzą się z Wyspami Owczymi, które mają jeszcze matematyczne szanse na awans. Czy uda się naszej kadrze zdobyć pierwsze punkty? Zapraszam na zapowiedź spotkania Polska – Wyspy Owcze.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Polska – Wyspy Owcze?
  2. Zapowiedź meczu Polska – Wyspy Owcze.
  3. Jakie są kursy na mecz Polska – Wyspy Owcze?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Polska – Wyspy Owcze?

Polska – Wyspy Owcze: typy bukmacherskie

Ostatnia istotna impreza wśród męskiej piłki ręcznej, miała miejsce w ubiegłym roku, gdzie rozegrano mistrzostwa Świata. Niestety nasza drużyna nie poradziła sobie w grupie, kończąc na czwartej lokacie, gdzie awans zapewniały sobie dwie pierwsze drużyny. Po tamtej imprezie wrócili do kwalifikacji o Mistrzostwa Europy, gdzie z sukcesem awansowali do rundy wstępnej. Od tamtego czasu rozegrali też siedem spotkań towarzyskich, z czego trzy na początku tego roku. Ich bilans po tych potyczkach wynosi 4:3. Pierwszy mecz na ME nie poszedł po naszej myśli i przegraliśmy 21:32 przeciwko Norwegii. Również i drugi okazał się sromotną porażką 25:32 ze Słowenią

3.10

POLSKA WYGRA

betfan

Wyspy Owcze miały okazać się najsłabszym punktem grupy D, a jednak zaskoczyli już na samym starcie. Długi czas prowadzili w meczu ze Słowenią i dopiero w końcówce przegrali trzema bramkami. Swoją dyspozycję podtrzymali również w kolejnym pojedynku i mimo bycia sporym underdogiem, potrafili zremisować 26:26 z Norwegią. Dzięki temu są wciąż z minimalnymi szansami na dalszą grę. Dziś po raz pierwszy stawią czoła naszej reprezentacji, a sam mecz jest sporą niewiadomą, choć potrzebują wysokiego zwycięstwa, by myśleć o dalszej grze. Naszej drużynie nie pozostało już nic, jak zagrać najlepszy mecz i z honorem pożegnać się z turniejem. Typuję wygraną naszej kadry.

Polska - Wyspy Owcze: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Polski - 3.00
  • Remis - 8.60
  • Wygrana Wysp Owczych - 1.63
  • Powyżej 55.5 goli - 1.51
Nasza reprezentacja wyjdzie na parkiet, jako spory underdog, co naturalnie przekłada się też na ich kurs, który w przypadku zwycięstwa wynosi aż 3.00. Znacznie wyżej bukmacherzy typują możliwości Wysp Owczych, oferując na ich wygraną zaledwie 1.63. Remis to oczywiście spora szansa na wysoki mnożnik, bo aż 8.60.

Polska - Wyspy Owcze: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz rundy wstępnej, tegorocznych Mistrzostw Europy, pomiędzy Polską a Wyspami Owczymi, odbędzie się 15 stycznia o 18:00 na hali w Berlinie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eurosport 1 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!