Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Włochy: typy, kursy, zapowiedź | 25.06 Liga Narodów
Niestety polska reprezentacja nie potrafiła przeciwstawić się drużynie z USA i polegli pierwszy raz w tym tygodniu. Co więcej póza pierwsza partia nie potrafili nawiązać równej walki i ostatecznie przegrali 0:3. Przed nimi kolejny wymagający test, bowiem zmierzą się z Włochami, które w tym tygodniu każdy z trzech pojedynków kończyli bez starty seta. Czy biało-czerwoni staną na wysokości zadania?Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Włochy. 

Polska – Włochy: zapowiedź

Męska kadra siatkarska, wróciła do rywalizacji na arenie międzynarodowej w całkiem niezłym stylu. Ligę Narodów rozpoczęli bez kilku kluczowych graczy, a mimo to wygrali trzy z czterech spotkań. Po wygranej z Francją, Iranem i Bułgarią, niespodziewanie przegrali aż 0:3 z Serbią. Teraz wracają na kontynuację zmagań do Rotterdamu, gdzie czekają nas kolejne cztery mecze fazy grupowej. Po pierwszym z nich możemy być w połowie zadowoleni, bowiem wygraliśmy z Niemcami, ale tylko 3:2. Również i reprezentanci gospodarzy, tej fazy Ligi Narodów, czyli Holendrzy sprawili nam niemałe problemy i z nimi również zakończyliśmy 3:2. Teraz na domiar złego nadeszła też pierwsza porażka w tym tygodniu z Amerykanami do zera.
Mimo, że nasza drużyna jest już w komplecie, to ten tydzień nie należy do udanych. Choć wygrali dwa pierwsze mecze, to tracili w nich dea sety, co dało im zaledwie 4 punkty. Teraz po porażce z USA 0:3, czeka ich kolejne wymagające starcie. Włosi w tym tygodniu rozbijali kolejno: Iran, Serbię i Włochy, nie tracąc seta. Obecnie też przeskoczyli Polaków w tabeli i zajmują siódma lokatę. Ten mecz z pewnością.niesie naszym reprezentantom także chęć rewanżu, za przegrany finał Mistrzostw Świata, w ubiegłym roku.

Polska – Włochy: typy

1.44

POWYŻEJ 44.5 PUNKTÓW

W PIERWSZYM SECIE

betfan

Polska będzie miała w tym starciu na pewno bardzo ciężkie zadanie i przy obecnej formie nasza wygrana nie jest zbyt pewna. Co ciekawe każdy mecz nasza reprezentacja zaczyna od seta, gdzie są co najmniej 45 punkty. Z Włochami na pewno mecz będzie zacięty od samego starcia, dlatego dziś typuje właśnie powyżej 44.5 punktów w pierwszej partii.

Liga Narodów 2023: Kadra Polski, kogo zabrakło?

W Japonii zabrakło naszych kluczowych zawodników, ale dziś już wiemy, że w Rotterdamie ich zobaczymy. Do Holandii udał się bowiem Wilfredo Leon, Bartosz Bednorz czy Tomasz Fornal. Do tego wraca wieloletni lider naszej reprezentacji, czyli Bartosz Kurek.

Kadra Polski na mecze w Rotterdamie:

 - rozgrywający: Jan Firlej, Grzegorz Łomacz;
- przyjmujący: Bartosz Bednorz, Tomasz Fornal, Wilfredo Leon, Artur Szalpuk;
- środkowi: Sebastian Adamczyk, Norbert Huber, Jakub Kochanowski, Karol Urbanowicz;
- atakujący: Dawid Dulski, Bartosz Kurek;
- libero: Kamil Szymura, Paweł Zatorski.

Polska – Włochy: transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Polską a Włochami, w ramach rundy grupowej Ligi Narodów, odbędzie się 25 czerwca 12:45. na hali w Rotterdamie. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat Sport, TVP 1 i TVP Sport. Mecz dostępny będzie również w aplikacji Polsat Box GO oraz sport.tvp.pl. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!