Polska U20 – Niemcy U20: Typy, kursy, zapowiedź

Adrian Krawczyk

10 września 2023

Polska U20, typy

Młodzieżówka reprezentacji Polski, czy drużyna Polska U20 po świetnym meczu z Portugalią U20 przystąpi do kolejnego towarzyskiego meczu, gdzie ich rywalem będzie reprezentacja Niemców U20. Polacy wyśmienicie zaprezentowali się z Portugalią, natomiast Niemcy wypadli dość dobrze z Włochami U20. Teraz czas na bezpośrednie starcie i z pewnością warto śledzić to spotkanie jak radzą sobie nasi młodzi piłkarze, którzy już być może niedługo zadebiutują w seniorskiej kadrze. Czy Polacy U20 podtrzymają formę i po ograniu Portugalii U20 ograją również Niemcy U20? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Polska U20 – Niemcy U20.

Polska U20 – Niemcy U20 typy bukmacherskie

 

W poniedziałek 11 września reprezentacja Polski U20 rozegra ostatnie towarzyskie starcie we wrześniu. Ich rywalem będzie nie byle kto, albowiem reprezentacja Niemiec U20. Polacy mają nieco mniejsze szanse na zwycięstwo w tym meczu zdaniem bukmacherów, ale po tak wysokiej wygranej z Portugalią U20, w stosunku 4:0 z pewnością mogą szukać i w meczu z Niemcami swoich szans. Co ciekawe młodzieżówka polski ma duże parcie na grę ofensywną i ich styl może się naprawdę podobać. W meczu z Niemcami U20 spodziewam się równie otwartego spotkania jak z Portugalią, więc typując ten mecz podobnie jak w poprzednim pójdę w over 2.5 gola w meczu. Taka selekcja w Betfan została wyceniona na mnożniku 1.73.

1.73

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Polska U20 - Niemcy U20 kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Polska U20 - Niemcy U20 wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Niemiec U20 (kurs 2.33). Minimalnie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Polska U20, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.78. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Polska U20 - Niemcy U20 to może liczyć na kurs 3.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.73, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.90.

Polska U20 - Niemcy U20 GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz reprezentacji pomiędzy Polską U20, a Niemcami U20 w ramach towarzyskiego spotkania Elite League U20, odbędzie się 11 września o 16:15. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na polskich kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi TVP Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy