Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Tajlandia: typy, kursy, zapowiedź 02.06 | Liga Narodów Kobiet

Polska po niezwykle ciężkiej walce z Kanadą, była spisywana raczej na porażkę w meczu z Włochami. Biało-czerwone po przegranym pierwszym secie, świetnie zrehabilitowały się w trzech kolejnych, wygrywając z Włoszkami 3:1. Teraz przed nimi mecz z Tajlandią, gdzie są faworytkami, choć na pewno nie powinny ich lekceważyć. Drużyna z Azji, potrafiła przecież sprawić problemy także Włoszką, czy wygrać z Kanadą 3:0. Kto dziś okaże się lepszy? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Tajlandia. 

Polska – Tajlandia: zapowiedź 

Jesienią ubiegłego roku, Polki wzięły udział w Mistrzostwach Świata. Tam musiały do samego końca walczyć o awans do fazy play off, który ostatecznie udało im się osiągnąć. Niestety trafił na Serbię, która była zdecydowanym faworytem tego spotkania. Nasza reprezentacja jednak znakomicie rozegrał ten mecz i przegrała dopiero w tie breaku 14:16. Jak się później okazało, Polki przegrały z mistrzyniami świata. Tegoroczną edycję Ligi Narodów rozpoczęły od starcia z Kanadą, które  sprawiło im jednak więcej problemów niż mogłoby się wydawać, choć najważniejsze było zwycięstwo 3:2. Po ciężkim pierwszym meczu, dość łatwo przyszło im natomiast spotkać się z Włochami, które ograły 3:1.

Teraz nasze siatkarki czeka starcie z Tajlandią, która jest bardzo nieprzewidywalną reprezentacją. W inauguracyjnym pojedynku tego turnieju przegrały z Włochami, choć były w stanie odebrać im aż dwa sety. Wczora z kolei pokonały aż 3:0 Kanadę. Z naszą reprezentacją nie potrafią wygrać od 2018 roku, a ostatni mecz na Mistrzostwach Świata przegrały 0:3. Tym razem wyglądają one znacznie pewniej i raczej nie będzie naszym zawodniczko aż tak łatwo, jak wtedy.

Polska - Tajlandia: typy, kursy

1.52

POLSKA WYGRA

betfan

W tym meczu można spodziewać się lepszych momentów Tajlandii. Jednakże po tym co Polki pokazały w starciu z Włoszkami, spodziewam się ich zwycięstwa i moim zdaniem nie powinny też byt długo walczyć w tym starciu. Typuję wygraną naszej reprezentacji. 

Polska - Tajlandia: transmisja, gdzie oglądać? 

Piątkowy mecz pomiędzy Polską a Tajlandią, w ramach rundy grupowej Ligi Narodów kobiet, odbędzie się 2 czerwca o 13:00. na hali w Antalyi. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat Sport i TVP Sport. Mecz dostępny będzie również w aplikacji Polsat Box GO oraz sport.tvp.pl. Relacja na sport.betfan.pl.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!