Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Słowenia: Typy, kursy, zapowiedź | 13.01 Mistrzostwa Europy
Nie najlepiej Polska reprezentacja, w piłkę ręczną, wystartowała w tegorocznych Mistrzostwach Europy. Nasza kadra nie potrafiła stawić czoła Norwegii i tym samym odniosła znaczącą porażkę, aż 21:32. Dziś przyjdzie nam się zmierzyć ze Słowenią, która mimo wygranej, nie pokazała się najlepiej w meczu z Wyspami Owczymi, wygrywając trzema trafieniami. Kto dziś okaże się lepszy? Zapraszam na zapowiedź spotkania Polska – Słowenia.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Polska – Słowenia?
  2. Zapowiedź meczu Polska – Słowenia.
  3. Jakie są kursy na mecz Polska – Słowenia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Polska – Słowenia?

Polska – Słowenia: typy bukmacherskie

Ostatnia istotna impreza wśród męskiej piłki ręcznej, miała miejsce w ubiegłym roku, gdzie rozegrano mistrzostwa Świata. Niestety nasza drużyna nie poradziła sobie w grupie, kończąc na czwartej lokacie, gdzie awans zapewniały sobie dwie pierwsze drużyny. Po tamtej imprezie wrócili do kwalifikacji o Mistrzostwa Europy, gdzie z sukcesem awansowali do rundy wstępnej. Od tamtego czasu rozegrali też siedem spotkań towarzyskich, z czego trzy na początku tego roku. Ich bilans po tych potyczkach wynosi 4:3. Pierwszy mecz na ME nie poszedł po naszej myśli i przegraliśmy 21:32.

1.49

PONIŻEJ 59.5 GOLA

betfan

Słowenia na ubiegłych mistrzostwach Świata także nie była w stanie wyjść z grupy, choć była bardzo blisko. Później już pewnie awansowała do głównej imprezy Mistrzostw Europy. Trafili więc do grupy z naszą kadrą, a same mistrzostwa rozpoczęli od spotkania z Wyspami Owczymi. Starcie z początku wydawało się niezwykle łatwe, jednak sam przebieg wyglądał już z goła inaczej. Dopiero w końcówce przejęli inicjatywę ostatecznie wygrywając 32:29. W poprzednich pięciu pojedynkach okazali się aż cztery razy lepsi od naszej reprezentacji. Te mecze nie opiewały raczej w dużą ilość bramek i patrząc na poprzednie wyniki obu drużyn, można wywnioskować, że znacznie dłużej kreują akcje. Typuję więc poniżej 59.5 gola.

Polska - Słowenia: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Polski - 3.15
  • Remis - 9.00
  • Wygrana Słowenii - 1.59
  • Powyżej 55.5 goli - 1.56
Nasza reprezentacja wyjdzie na parkiet, jako spory underdog, co naturalnie przekłada się też na ich kurs, który w przypadku zwycięstwa wynosi aż 3.15. Znacznie wyżej bukmacherzy typują możliwości Slowenii, oferując na ich wygraną zaledwie 1.59. Remis to oczywiście spora szansa na wysoki mnożnik, bo aż 9.00.

Polska - Słowenia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz rundy wstępnej, tegorocznych Mistrzostw Europy, pomiędzy Polską a Słowenią, odbędzie się 13 stycznia o 18:00 na hali w Berlinie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eurosport 1 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!