Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Serbia: Typy, kurs, zapowiedź | 07.12 Mistrzostwa Świata
Choć nasza reprezentacja zajęła drugie miejsce w grupie F, rundy wstępnej, to weszła dzięki temu do kolejnej fazy z dwoma punktami. Polska zmierzy się dziś z Serbią, która w swojej grupie wygrała tylko w jednym spotkaniu, które dało im awans. Dzisiejszy rywal będzie dla naszej reprezentacji jednym z łatwiejszych możliwości do zdobycia punktów. Czy Biało-Czerwone okażą się dziś lepsze?  Zapraszam na zapowiedź spotkania Polska – Serbia.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Polska – Serbia?
  2. Zapowiedź meczu Polska – Serbia.
  3. Jakie są kursy na mecz Polska – Serbia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Polska – Serbia?

Polska – Serbia: typy bukmacherskie

Polki tuż przed imprezą rozegrały trzy spotkania, wygrywając z Islandią i Angolą, a w trzecim pojedynku przegrywając z Norweżkami. W rundzie wstępnej kolejno rywalizowały z Iranem, Japonią i Niemkami. Z dwoma pierwszymi zdobył komplet punktów, a sam Iran pogromiły 35:15. Ostatni mecz z sąsiadkami był jednak sporym zaskoczeniem. Choć przegrana była do przewidzenia, tak jednak rozmiar 17:33 był niemałą niespodzianką. Mimo wszystko awansowały do kolejnej fazy z drugiego miejsca, co daje im na start dwa dodatkowe punkty.

1.46

POLSKA WYGRA

betfan

Dziś zmierzą się w pierwszym spotkaniu z Serbią, która nie pokazała w tych mistrzostwach nic szczególnego. Choć przegrały tylko czterema bramkami z Danią i można było się spodziewać równej gry z Rumunią, to jednak także przegrały i to aż dziewięcioma trafieniami. Zwycięstwo dające im awans odniosły przeciwko Chile. W meczach bezpośrednich z naszą reprezentacją wyniki były bardzo zróżnicowane, ale ostatni w 2021 wygrali. Dziś myślę, że nasza piłkarki są w znacznie lepszej formie i wygrają dziś to spotkanie.

Polska - Serbia: kursy bukmacherskie

Wygrana Polski - 1.46

Remis - 10.00

Wygrana Serbii - 3.50

Powyżej 52.5 goli - 1.95

Nasza reprezentacja wyjdzie na parkiet, jako spory faworyt, co naturalnie przekłada się też na ich kurs, który w przypadku zwycięstwa wynosi aż 1.46. Znacznie niżej bukmacherzy typują możliwości Serbii, oferując na ich wygraną zaledwie 3.50. Remis to oczywiście spora szansa na wysoki mnożnik, bo aż 10.00.

Polska - Serbia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz rundy grupowej, tegorocznych Mistrzostw Świata, pomiędzy Polską a Serbią, odbędzie się 7 grudnia o 15:30 na hali w Goteborg. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!