Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Rumunia: Typy, kurs, zapowiedź | 11.12 Mistrzostwa Świata
Po znakomitym starciu z Serbią i wygraną 22:21, przyszło zderzenie ze sporą ścianą, jaką okazała się Dania. Tym samym Polska zajmuje dopiero czwarte miejsce w grupie 3 i na ten moment awans oddalił się znacznie. Przed nimi dziś pojedynek z Rumunią, która w tym momencie ma tyle samo punktów co oni, więc waga tego pojedynku jest bardzo duża. Ostatnim razem obie reprezentacje spotkały się w 2020 roku i wtedy wygrały trójkolorowe. Jak będzie dziś? Zapraszam na zapowiedź spotkania Polska – Rumunia.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Polska – Rumunia?
  2. Zapowiedź meczu Polska – Rumunia.
  3. Jakie są kursy na mecz Polska – Rumunia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Polska – Rumunia?

Polska – Rumunia: typy bukmacherskie

Polki tuż przed imprezą rozegrały trzy spotkania, wygrywając z Islandią i Angolą, a w trzecim pojedynku przegrywając z Norweżkami. W rundzie wstępnej kolejno rywalizowały z Iranem, Japonią i Niemkami. Z dwoma pierwszymi zdobył komplet punktów, a sam Iran pogromiły 35:15. Ostatni mecz z sąsiadkami był jednak sporym zaskoczeniem. Choć przegrana była do przewidzenia, tak jednak rozmiar 17:33 był niemałą niespodzianką. Mimo wszystko awansowały do kolejnej fazy z drugiego miejsca, co daje im na start dwa dodatkowe punkty. Kolejne dwa punkty w fazie grupowej MŚ zgarnęliśmy dzięki wygranej nad Serbią 22:21. Kolejne spotkanie okazało się wysoką porażką przeciwko Dani, bo aż 22:32.

1.45

POLSKA WYGRA

Z HANDICAPEM +4.5

betfan

Rumunia rozpoczęła te mistrzostwa od dość pewnego awansu z grupy rundy wstępnej, w której spotkali się z Chile, Serbią i Danią. Pierwsze dwa pojedynki wygrali zgodnie z planem, zapewniając sobie awans. Ostatni mecz był starciem z Danią, która ograła ich aż 39:23. W grupie 3 zagrały już dwa niezłe mecze, choć wygrały tylko jedno z nich. W rywalizacji z Niemkami poległ dwoma trafieniami, z kolei z Japonią zwyciężyły 32:28. W spotkaniu z nami również mogą natrafić na spore problemy. Polki pokazały już na tej imprezie sporą wolę walki, czego możemy się spodziewać również dziś. Typuję zwycięstwo Biało-Czerwonych z handicapem +4.5.

Polska - Rumunia: kursy bukmacherskie

Wygrana Polski - 3.55 Remis - 10.50 Wygrana Rumunii - 1.45 Powyżej 54.5 goli - 1.83 Nasza reprezentacja wyjdzie na parkiet, jako minimalny underdog, co naturalnie przekłada się też na ich kurs, który w przypadku zwycięstwa wynosi aż 3.55. Nieco wyżej bukmacherzy typują możliwości Rumunii, oferując na ich wygraną zaledwie 1.45. Remis to oczywiście spora szansa na wysoki mnożnik, bo aż 10.50.

Polska - Rumunia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz rundy grupowej, tegorocznych Mistrzostw Świata, pomiędzy Polską a Rumunią, odbędzie się 11 grudnia o 18:00 na hali w Goteborg. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!