Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Rosja: Gdzie oglądać? Transmisja w TV i online

Pierwszy sprawdzian przed Euro 2020. Polska zmierzy się z Rosją 1 czerwca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu w ramach meczu towarzyskiego. 

Mecze kontrolne przed Mistrzostwami Europy

Reprezentacja Polski rozegra 2 mecze towarzyskie w ramach przygotowań do Euro 2020. 1 czerwca Biało-Czerwoni zagrają z Rosją na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Następnie 8 czerwca Polaków czeka mecz z Islandią 8 czerwca na Inea Stadionie w Poznaniu. Są to ostatnie spotkania kontrolne przed rozpoczynającymi się Mistrzostwami Europy. Jest to ostatnia szansa dla Paulo Sousy, żeby sprawdzić, jak radzą sobie poszczególni zawodnicy na danych pozycjach. Być może to właśnie dzięki tym dwóm meczom Portugalczyk będzie podejmował ostateczne decyzje dotyczące wyjściowego składu na spotkanie ze Słowacją. Zapowiedź spotkania Polaków i przewidywane składy znajdują się w artykule mojego redakcyjnego kolegi: „Polska – Rosja: pierwszy sprawdzian przed Euro”.

Polska – Rosja (01.06, 20:45) – Transmisja w TV i online

Spotkanie Polska – Rosja będzie można oglądać „na żywo” na antenie TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Początek spotkania o godzinie 20:45, natomiast zarówno TVP, jak i Polsat Sport będą prowadzić przedmeczowe studia – Polsat Sport od godziny 18:00, a TVP Sport od godziny 18:45.

W internecie mecz będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl w aplikacji mobilnej oraz w serwisie IPLA.

Polacy swój pierwszy mecz na Euro 2020 rozegrają ze Słowacją 14 czerwca 2021 roku o godzinie 18:00.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!