Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Portugalia: Typy, kursy, zapowiedź 03.07 | Euro U19
Lada moment zakończą się zmagania w ramach Euro U-21, a już startuje właśnie runda grupowa Euro U-19. Polska, w jednym z dwóch meczów tego dnia , podejmie w ramach pierwszego starcia Portugalię. Rywal zdaje się być bardzo wymagający, choć nasi zawodnicy także nie próżnowali w ostatnim czasie i nie przegrali od pięciu spotkań. Czy dziś będą w stanie zaskoczyć tak wymagającego rywala? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy Polska – Portugalia. 

Polska – Portugalia: zapowiedź meczu

Jeszcze w marcu tego roku nasza kadra u19 grała eliminacje do Mistrzostw Europy, które ruszają już dziś. Rozegrali spotkanie z Izraelem, zremisowane 1:1. Później z Łotwą, wygrany 3:0. W ostatnim spotkaniu potrzebowali remisu. Był to mecz z Serbią, która już do 59 minuty, jednakże wreszcie nasza drużyna wykorzystała czerwoną kartkę i strzeliła dwie bramki, dając sobie tym samym miejsce w głównej imprezie. Dziś rozpoczną od bardzo ciężkiego rywala jakim jest Portugalia i spodziewam się tutaj ciężkiej walki, bowiem wygrali oni swoje wszystkie mecze w kwalifikacjach, a do tego nie stracili ani jednej bramki.

Polska - Portugalia: typy i przewidywane składy

Typy Polska - Portugalia

Ten mecz zapowiada się bardzo ciężkim wyzwaniem dla naszej drużyny i spodziewam się tutaj sporej walki. Rywale na pewno mają czym postraszyć pod naszą bramkę, dlatego myślę że gol od nich będzie formalnością. Mimo wszystko liczę też na zaangażowanie naszej drużyny i kilka okazji, które także zamienią na chociażby jedną bramkę. Typuje, że obie ekipy strzelą gola.

1.90

OBIE STRZELĄ

betfan

Polska - Portugalia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Polski z Portugalią, w ramach grupowego spotkania EURO U19, odbędzie się 3 lipca o 18:00 na Hibernians Ground w Paoli. Spotkanie będzie transmitowane przez TVP Sport, z polskim komentarzem. Spotkanie to takżę będzie można obejrzeć w internecie za pośrednictwem strony i aplikacji TVPSPORT.pl.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!