Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Niemcy: typy, kursy, zapowiedź | 21.06 Liga Narodów
Polska reprezentacja siatkówki wraca po tygodniu przerwy do rywalizacji, w ramach Ligi Narodów Mimo kilku znaczących braków w kadrze, naprawdę nieźle poradzili sobie w starciach, w Nagoi. Kolejny etap w Rotterdamie rozpoczną od meczu z Niemcami, którzy zajmują dopiero 14. pozycję. Nasi sąsiedzi wygrali dotychczas tylko jeden z pięciu starć. Czy przy takiej formie rywali biało-czerwoni wygrają bez problemów?Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Niemcy. 

Polska – Niemcy: zapowiedź

Męska kadra siatkarska, wróciła do rywalizacji na arenie międzynarodowej w całkiem niezłym stylu. Ligę Narodów rozpoczęli bez kilku kluczowych graczy, a mimo to wygrali trzy z czterech spotkań. Po wygranej z Francją, Iranem i Bułgarią, niespodziewanie przegrali aż 0:3 z Serbią. Teraz wracają na kontynuację zmagań do Rotterdamu, gdzie czekają nas kolejne cztery mecze fazy grupowej.
Na pierwszy ogień przyjdzie nam spotkać się z Niemcami, które to nie mają ostatnio najlepszego okresu. Oni rozegrali już jedno starcie w Rotterdamie, które przegrali 0:3 z Iranem. Poprzednie cztery zakończyli tylko jednym zwycięstwem, co na ten moment niweluje ich szanse na awans do fazy play off. Z Polską mierzyli się pod koniec maja w meczach sparingowych właśnie przed Ligą Naodów. Pierwszy z nich wygrali 3:2, natomiast kolejny przegrali 2:3. Tym razem gra jest o stawkę, więc emocje na pewno będą większe.

Polska – Niemcy: typy

1.74

POLSKA WYGRA 3:0

betfan

Mamy już praktycznie cały najlepszy skład jaki możemy sobie na ten moment wyobrazić. To powinno przynieść nam serię łatwych zwycięstw, a Niemcy w obecnej formie powinni być jednym z nich. Przy takiej kadrze nie wyobrażam sobie innego rezultatu jak szybkiego 3:0.

Liga Narodów 2023: Kadra Polski, kogo zabrakło?

W Japonii zabrakło naszych kluczowych zawodników, ale dziś już wiemy, że w Rotterdamie ich zobaczymy. Do Holandii udał się bowiem Wilfredo Leon, Bartosz Bednorz czy Tomasz Fornal. Do tego wraca wieloletni lider naszej reprezentacji, czyli Bartosz Kurek.

Kadra Polski na mecze w Rotterdamie:

 - rozgrywający: Jan Firlej, Grzegorz Łomacz;
- przyjmujący: Bartosz Bednorz, Tomasz Fornal, Wilfredo Leon, Artur Szalpuk;
- środkowi: Sebastian Adamczyk, Norbert Huber, Jakub Kochanowski, Karol Urbanowicz;
- atakujący: Dawid Dulski, Bartosz Kurek;
- libero: Kamil Szymura, Paweł Zatorski.

Polska – Niemcy: transmisja

Środowy mecz pomiędzy Polską a Niemcami, w ramach rundy grupowej Ligi Narodów, odbędzie się 21 czerwca 20:00. na hali w Rotterdamie. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat Sport, TVP 2 i TVP Sport. Mecz dostępny będzie również w aplikacji Polsat Box GO oraz sport.tvp.pl. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!